Мережа вибухнула протестами після вильоту Винника та Шоптенко з “Танців” через коронавірус – суддям навіть побажали на собі пережити

Author name 5 Жовтня 2020 в 19:10

Поділитися статтею

Олена Шоптенко та Олег Винник відмовилися повернутися на паркет
Олена Шоптенко та Олег Винник відмовилися повернутися на паркет

6-ий ефір “Танців з зірками” був найцікавішим з усіх по тому, що відбувається на танцполі, а й самим суперечливим за результатами.

В результаті незрозуміло чому судді вирішили вигнати тих, хто по-суті беззахисних – хворих Ковідом Олега Винника та Олену Шоптенко.

Озвучена причина: захворіли коронавірусів і двічі пропустили виступу на “Танці з зірками”.

За правилами все так – за станом здоров’я Винник та Шоптенко пропустили вже другий ефір. І вони не танцювали, як інші хворі Ковідом учасники, із самоізоляції. Але тільки тому, що у Олени Шоптенко серйозний перебіг захворювання. Олег міг уже вийти на танцпол, а Альона не може.

Що найдивніше – ніхто навіть не поцікавився, як вона себе почуває, просто зіпхнули з шоу проблемних учасників.

Олена Шоптенко відчуває себе дуже погано
Олена Шоптенко відчуває себе дуже погано

Але на їх захист піднялися шанувальники. Щоб не бути голослівними, ось скріни думки глядачів “Танців”. Багато хто говорить, що не далі дивитися шоу без Винника і його партнерки – сенсу немає.

Коли правила писалися, коронавируса не було. Ясно було з самого початку, що за тиждень ніхто не одужає. Ніяк, від слова зовсім. Навіть намагатися репетирувати в такому стані одно спробі суїциду. Могли б внести зміни … Формат міжнародний, ну так і COVID-19 – пандемія

COVID-19 не з їхньої вини, поверніть їх на паркет! А якщо судді і провідні захворіють? Теж викинуть їх? Фу, як несправедливо!

 "" ""

 ""

 ""

А як в фіналі розділять приз дві ВІА-ГРАвки Мейхер і Дімопулос – вже нікому не цікаво.

 

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею