Як виглядає дитина, у якої батько – африканець, а мама – в’єтнамка: народилася унікальна дівчинка (ФОТО)

Author name 26 Січня 2021 в 17:01

Поділитися статтею

У міжрасової пари народилася дівчинка з унікальною зовнішністю
У міжрасової пари народилася дівчинка з унікальною зовнішністю

Вони пережили глузування, критику, засудження, але зуміли зберегти любов і сім’ю, у якій народилася незвичайна дитина. У міжрасової пари вийшла унікальна дівчинка.

Сі Джею вдалося розтопити холодне серце “залізної леді”, яка звикла все робити сама. Своєю турботою і добротою хлопець з Нігерії підкорив в’єтнамку Ле Тху Фуонг.

Майбутнє подружжя познайомилося в звичайному парку. Тоді, кожен з них гуляв разом зі своїми друзями. З перших хвилин знайомства вони вже зблизилися. Незважаючи на те, що у них різна культура, вони зовсім несхожі, але міцна любов змогла об’єднати два серця.

 "" “Він показав мені, як це: відчути себе коханою і бажаною жінкою”, – зізнається Фуонг.

Через два роки пара офіційно стала чоловіком і дружиною. Весілля відгуляли в Нігерії, а шикарний просторий будинок купили у В’єтнамі, куди і переїхали жити.

У межрасовой пары родился необычный ребенок
У міжрасової пари народилася незвичайна дитина

Незабаром у сім’ї народилася прекрасна дитина. Будучи зовсім немовлям, уже було зрозуміло, що росте унікальна дівчинка.

 ""

У міжрасової пари вийшла неймовірно красива донечка. Розріз очей у дитини, як у мами-в’єтнамки, а від тата-африканця дісталася смаглява шкіра.

 "" "" За словами дівчини їм з Джеєм довелося пережити багато. Не всі навіть знайомі підтримали їхні стосунки, але це зробило їх любов ще міцнішою.

У межрасовой пары родился необычный ребенок
У міжрасової пари народилася незвичайна дитина

Згодом Ле Тху Фуонг зрозуміла, що для справжнього кохання не важливий ні колір шкіри, ні очей, ні національність. Головне – це почуття, які ви відчуваєте один до одного. Тим більше, коли в любові народжуються такі унікальні діти, для будь-яких сумнівів немає і місця.

 ""

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею