Жінка врятувала життя синові, який падав з 4 поверху (Відео)

Author name 16 Квітня 2020 в 20:04

Поділитися статтею

Мама врятувала дитині життя
Мама врятувала дитині життя

Жінка врятувала життя своєму синові. Хлопчик не втримався і почав падати з четвертого поверху, але мама дуже швидко відреагувала.

Швидше за все, жінки мають чарівні здібності. Адже тільки прекрасні дами можуть і гроші заробляти, і за будинком дивитися, і чоловіка плекати. А коли вона ще мама, то вона, як справжній супергерой.

Жінка-мати може все. Вона дуже втомлюється, але ніколи цього не показує. Вона не здається, і у неї завжди працює «друге дихання». Але коли щось відбувається з її дитиною, світ навколо валиться і все втрачає сенс.

Усе сталося у величезній будівлі компанії Monserrate, яка в Колумбії в місті Медельїн.

Ця матуся відчула, як серце завмирає. Вона врятувала свою дитину від падіння з четвертого поверху. Усе було добре, малюк був поруч. Але діти хоча і маленькі, але дуже спритні. Мама з дитиною вийшли з ліфта і прямували в коридор. Спочатку вони йшли, тримаючись за руки. Але хлопчик захотів подивитися, що там внизу. Він опустився на коліна, але не втримався і просто почав падати вниз. Завдяки матері, яка миттєво зреагувала, малюк не покалічився.

Жінка в ту ж секунду просто стрибнула і зловила сина. Неможливо зрозуміти і пояснити, на що здатний людський організм під час стресу або шоку.

Подивіться, як реагують інші люди. Ті жінки допомагали мамі і переживали, як ніби це сталося з ними.

https://youtu.be/21IAY-NtNrA

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею