Чоловік зробив з підвалу квартиру і поселив своїх батьків (ФОТО)

Author name 29 Квітня 2020 в 15:04

Поділитися статтею

Чоловік поселив батьків в підвалі, щоб вони не жили в будинку для літніх людей
Чоловік поселив батьків в підвалі, щоб вони не жили в будинку для літніх людей

Чоловік не захотів, щоб його батьки жили в будинку для літніх людей. Тому зробив їм комфортну квартиру в підвалі.

Чоловік на ім’я Шон живе з сім’єю в невеликому будинку. В одній кімнаті оселився сам Шон з дружиною Джинні, в іншій – дочка-студентка, а в третій – син з невісткою.

Батьки чоловіка жили в іншому будинку, але незабаром їх потрібно було відправити або в будинок для людей похилого віку, або забрати до себе.

Батько Шона Джордж страждав від проблем з пам’яттю, але за ним доглядала дружина Бонні. Але незабаром жінка стала пересуватися на інвалідному візку через перелом стегна. Тому їй самій потрібна була допомога.

Шон дуже любив своїх батьків, і хотів їм допомогти. Але забрати до себе додому не міг, так як місця зовсім не було. Дружина радила продати і своє, і батьківське житло. А потім купити великий просторий будинок для усіх. Шону сподобалася ця ідея, але ціни на нову нерухомість були дуже великі. Залишався тільки будинок для людей похилого віку.

Думка про те, що батьки будуть жити в різних кімнатах з іншими літніми людьми, не давала спокою чоловікові. Він вирішив, що візьме кредит на ремонт підвалу.

Люблячий син продав старий будинок батьків, і зайнявся переплануванням підвалу.

Родители были очень счастливы, что сын он них заботится
Батьки були дуже щасливі, що син так про них піклується
Квартира в подвале
Квартира в підвалі

Шон утеплив приміщення, зробив там кімнату для відпочинку, кухню і навіть поставив туалет з душем. Вийшла комфортна квартира, де було все для повноцінного життя. А при необхідності до батьків завжди могли прийти син з онуками.

Кухня
кухня

 "" ""

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею