31-річна жінка не стриглася 15 років і розповіла, як доглядає за волоссям (ФОТО)

Author name 27 October 2020 в 21:10

Поділитися статтею

Жінка не стригла волосся 15 років
Жінка не стригла волосся 15 років

Волосся жінки вже майже дістає до підлоги, але найближчим часом вона не планує стригтися.

Стефані Классен з міста Дюссельдорф, Німеччина востаннє була в перукаря ще в 2005 році. А посічене волосся жінка обрізає сама, – повідомляє Daily Mail.

У дитинстві Стефані завжди ходила з короткою стрижкою, оскільки батьки забороняли відрощувати довге волосся. Тільки з 16 років вона почала сама вирішувати стригтись чи ні.

За словами жінки, вона відчула себе привабливою, коли волосся відросло до плечей. Після цього вона більше не відвідувала перукаря.

Рік за роком і вже в 2011 вона могла похвалитися косою до стегон. Вона часто отримувала компліменти. А коли волосся відросло до колін, то їй почали писати дивні люди.

 "" ""

Незнайомці пропонували зустрітися, щоб просто помацати її шикарне волосся. До речі, доглядати за такою шевелюрою не так уже й складно. Німкеня розповіла, що вона миє їх тільки два рази в тиждень. Використовує звичайний шампунь і кондиціонер, а ось феном взагалі не користується.

 ""

«Я лягаю спати з мокрим волоссям. Вранці воно вже сухе, в залежності від погоди», – розповіла своїй секрет Стефані Классен.

Через два роки її волосся досягне 2-х метрів. Після цього жінка планує все-таки піти в салон, щоб підрівняти волосся до рівня підлоги.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею