Молитви про можливості і коли, щось не виходить в житті

Author name 20 November 2020 в 19:11

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Допоможи мені, Господь, смиренно підкорятися Твоєму керівництву і довіряти Твоїм шляхах.

Коли щось не виходить, молитва

Мудрий Батько, Ти з любов’ю закликав і обрав мене для Твого особливого задуму і мети. Ти завжди доглядав за мною, допомагаючи мені рости та досягати успіху. Я знаю, що не завжди все буде йти так, як я планував.

Намагаючись зрозуміти, чому мої плани не збуваються, я покладаю всі свої турботи на Тебе, Господь. Успокой і запевнив мене Своєю присутністю. Я вірю у Твою мудрість, коли Ти робиш все для мого блага. Амінь.

Молитва смирення

Батько, я знаю, що Ти Премудрий. Прошу вибачення за те, що я сумніваюся, що Ваше керівництво.

Допоможи мені, Господь, смиренно підкорятися Твоєму керівництву і довіряти Твоїм шляхах. Принизь мене і навчи не покладатися на свою мудрість, а довірити свої плани Тобі.

Постійно нагадуй мені, Господь, що тільки через Твою мудрість і керівництво я можу дістатися туди, де мені потрібно бути, і досягти всього, чого я можу досягти в цьому житті. Амінь.

Молитва про мудрість в можливостях

Всемогутній Батько, Ти наділяєш людини волею і здатністю працювати та добиватися чогось заради Твого блага. Розвивайте в мені усвідомленість, щоб відчувати, коли Твоя рука працює.

Допоможіть мені розвинути проникливість, щоб знати, які можливості Ви мені посилаєте. Очисть свій розум і пішли свій світ, коли трапиться нагода, якої я повинен скористатися.

Не дозволяйте мені йти ні на дюйм і вибирати неправильні або непродуктивні можливості. І дай мені мудрість вчитися на кожній нагоді, будь то позитивною або негативною, яка з’являється на моєму шляху. Амінь.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею