Молитва на сон прийдешній

Author name 1 April 2020 в 17:04

Поделитесь этой статьей

Бог хоче і чекає, щоб дати вам мир і розраду в нічний час!
Бог хоче і чекає, щоб дати вам мир і розраду в нічний час!

Благослови нас сьогодні ввечері, Ісус, і на добраніч. Прости нас за те, що ми зробили сьогодні, що не боялися Тебе. Спасибі, що любиш нас так сильно, і що Ти бачиш нас наскрізь.

Завершення дня з молитвою – прекрасний спосіб позбутися від стресу і знайти спокій, перш ніж заснути. Неважливо, з чим ви зіткнулися сьогодні, спілкування з Богом за допомогою нічної молитви оновить вашу віру і допоможе вам відчути справжній відпочинок. Вечірні молитви також допоможуть вам осмислити всі події протягом дня і то, як Бог присутній з вами.

Поділіться цими нічними молитвами про вечірній сон зі своїми дітьми, чоловіком і друзями, щоб вони теж могли заснути, відчуваючи себе благословенними і вдячними! Бог хоче і чекає, щоб дати вам мир і розраду в нічний час!

Молитва на добраніч за благословення

Благослови нас сьогодні ввечері, Ісус, і на добраніч. Прости нас за те, що ми зробили сьогодні, що не боялися Тебе. Спасибі, що любиш нас так сильно, і що Ти бачиш нас наскрізь. Ми потребуємо Твоєї допомоги кожен день, і ми дякуємо Тобі за силу, яку Ти даєш, і за те, що допоміг нам зрозуміти, що з Тобою можливі навіть важкі речі. Благослови нашу сім’ю і наш будинок і захисти нас всю ніч. Нехай Твої ангели охороняють нас і стежать за нами, як Ти і обіцяв.

Ти сказав нам, що ми як вівці. І що Ти ведеш нас і стережеш нас, як пастух. Ти знаєш наші імена, і ти змушуєш нас відчувати себе особливими і коханими. Коли нам боляче, Ти допомагаєш нам відчувати себе краще. Дякую Тобі, Ісусе, за Твою турботу і за те, що ми [мама / тато / батьки / прийомні батьки / батюшка] допомогли. Дякую за Біблію і за те, що навчив нас тому, що допомагає нам рости. Благослови людей в нашому світі і допоможи їм дізнатися, що Ти любиш їх теж. Дякую за всіх людей, які так нам допомагають: вчителів, лікарів, поліцейських і пожежних – і багатьох інших.

Дякую за Твій хороший план для нашого життя. Допоможи нам слухатися Тебе і любити Тебе все більше і більше. Коли ми прокидаємося вранці, посміхнись нам і своїми намірами в наших серцях, готуючись почати новий день. Ми любимо Тебе, Ісус. Доброї ночі. В ім’я Ісуса, Амінь

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей