Молитви про процвітання, багатство і про забезпечення ваших потреб. Читайте з вірою в серці

Author name 19 Січня 2021 в 10:01

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господь достатку, будь ласка, веди мене сходами до процвітання. Я знаю, що перший крок – це визнати, що я розпоряджаюся вашими фінансами.

Молитва про багатство без печалі

Добрий і милосердний Бог, я знаю, що є люди, які досягають успіху, не довіряючи тобі та навіть не знаючи тебе. І все ж їх успіх часто руйнує їх життя. Вони стикаються зі стресом, проблемами зі здоров’ям і проблемами в шлюбі та з дітьми. Їх багатство дорого їм обійшлося.

Я дякую вам за те, що ваше слово вчить мене, що благословення Господа робить людину багатою, і ви не додаєте до нього печалі. Бажаю мені процвітання на вашому шляху не тільки в моєму бізнесі, але і в моїй родині, в моєму дусі та тілі. Амінь.

 ""

Кроки до молитви про процвітання

Господь достатку, будь ласка, веди мене сходами до процвітання. Я знаю, що перший крок – це визнати, що я розпоряджаюся вашими фінансами. Це не мої гроші. Це ваше! Допоможіть мені відволіктися від світосприйняття фінансів. Допоможіть мені зрозуміти, що мені не належить те, що у мене є – це ваше, і я розпорядник.

Я зберігаю те, що ви мені довірили. Ви дали мені те, що у мене є зараз, тому я можу навчитися довіряти вам свої ресурси. Я дякую вам за те, що коли я це зроблю, ви зробите мене що процвітає. Амінь.

Бог дасть молитву

Господь століть, я дякую тобі за турботу про мене. Я дякую вам за те, що ви заповнили всі мої потреби з ваших славних багатств, даних мені дана в Христі Ісусі. І ви не просто забезпечуєте мої потреби, але ви даєте безмірний достаток. Я щасливий, що ти – мій джерело всього сущого.

Я знаю, що на мій бізнес впливає не світова економіка і рецесії, а Бог, якому належить худоба із тисячі пагорбів. Хвалю тебе за твою силу і постачання. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею