Молитва подяки. Читайте душевно і з вірою в серці

Author name 2 Липня 2021 в 11:07

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Покажи мені, як бути вірним Тобі, як Ти був мені. Я довіряю Тобі всім серцем, душею і розумом. В ім’я Ісуса, амінь.

Молитва подяки

Дорогоцінний Ісус, в Тобі та через віру в Тебе, я можу наблизитися до Тебе зі свободою і впевненістю! Ісус, я дякую Тобі за те, що дозволив мені зробити це, хоча я не гідний і не заслуговую Твого присутності. Спасибі, що дозволили мені прийти до Бога. Спасибі, що завжди чуєте крики мого серця.

Покажи мені, як бути вірним Тобі, як Ти був мені. Я довіряю Тобі всім серцем, душею і розумом. В ім’я Ісуса, амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Молитва Сину Божому

Всемогутній Син Божий. Ви вірні своїм обіцянкам і переможете моїх ворогів, нехай навіть численних і могутніх. Я не втрачаю надії, тому що ходжу у твоєму божественній присутності. Я буду жити у Твоїй силі та мужність, тому що Ти мій Бог.

Я вірю в Тебе і Твоє слово, тому що знаю, що Твоє слово ніколи не підводить. Я дякую Тобі за багато обіцянок, які Ти сказав в моєму житті, і я довіряю Тобі. Амінь.

Молитва про благодать

Всемогутній Батько, я схиляюся перед Тобою, бо Ти прекрасний і гідний всієї похвали. Твоє слово заявляє, що я можу робити все через Тебе, Який мене зміцнює! Я повністю довіряю Тобі. Тільки ти мій Бог. Тільки ти моя радість. Ти моє серце і моя душа.

Ти трава під моїми ногами та небо нагорі. Тебе бачать і не бачать, Батько. Тримай мене за праву руку назавжди, наповни мене Твоєю благодаттю і зроби мене Твоєю всі дні мого життя. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею