4 сильних молитов про зміни у вашому житті. Читайте душевно і з вірою в серці

Author name 3 Вересня 2021 в 10:09

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Незалежно від того, чи перебуваєте ви в долині або на вершині гори, у всіх нас є бажання якимось чином змінитися.

Ці потужні молитви про зміни у вашому житті – лише деякі приклади молитов, які ви можете читати Господу і шукати новий шлях.

Євреям 11: 8

Король Слави, зміни часто лякають, але Твоє слово заохочує зміни; Ваші вірні слуги взяли зміни. Я молюся, щоб я ішов за прикладом Авраама і ходив у вірі, коли я підкоряюся тому, до чого Ти мене покликав його. Авраам був покликаний вийти в місце, яке він повинен був отримати в спадщину, він вийшов, не знаючи, куди йде. Я молюся, щоб я теж пішов до змін, перш за все вірою (а не ногами), амінь.

Буття 1: 1 і 1 Коринтян 15: 51-52

Боже, з самого початку Ти вніс зміни, Ти створив небеса і землю в місце, яке було порожнім і оточеним темрявою. Навіть смертю Ти робиш зміну, бо Твоє слово говорить, що ми не засинаємо, але всі ми змінимося в одну мить, в одну мить, при останній сурмі! Господь, я молюся, щоб я прийняв зміни у своєму житті, тому що зміни часто є свідченням того, що Ти працюєш на моє благо, амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Римлянам 12: 2

Прекрасний Бог, я молю, щоб Ти допоміг мені змінити речі в моєму житті, які тримають мене прив’язаним до цього світу. Я молюся про зміну в моєму житті, тому що я не хочу відповідати цьому світу, замість цього мені потрібно перетворитися шляхом оновлення мого розуму, щоб шляхом тестування я міг розрізнити, яка твоя воля, що добре і прийнятно та ідеально. Я молюся про зміну / оновленні свого розуму, щоб я міг бачити прояв змін в атмосфері навколо мене, амінь.

Ісуса Навина 1: 9

Святіший, я оголошую про зміни у своєму житті, тому що я не хочу залишатися в застої в моїх відносинах з Тобою і в моєму земному положенні в моєму служінні. Я молюся проти будь-яких страхів, які заважають мені прийняти зміни, тому що я знаю, що мені наказав мені бути сильним і сміливим. Я не буду боятися; Я не втрачаю надії, тому що Ти, мій Бог, будеш зі мною, коли я буду відчувати різні життєві зміни, амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею