Молитва, яка надихає на рішучі дії. Читайте з вірою в серці

Author name 29 September 2021 в 18:09

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господи, Твоє Слово говорить, що важка праця приносить прибуток і нагороду, тоді як розмови ведуть тільки до бідності.

Деякі люди, коли стикаються з труднощами не знають, що зроблений. Якщо їм нікому підказати, що робити, то вони опускають руки.
Не здавайтесь! Є молитви, з якими ви можете звернутися до Господа.

Тільки звертайтеся до Бога, використовуючи прості слова і, бо ви зазвичай розмовляєте з другом або подругою.

2 Коринтян 4: 1

Боже, я вдячний Тобі за те, що ти творець мотивації та рішучості. Господи я молю, щоб, хоча часом це здавалося важким, я пам’ятав, що Ти зі своєї ласки проклав для мене шлях. З Вами немає нічого неможливого, тому я вважаю за краще не здаватися. Боже, я дякую Тобі, за мотивацію, рішучість, співчуття. В ім’я Ісуса, амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Притчі 14:23

Господи, Твоє Слово говорить, що важка праця приносить прибуток і нагороду, тоді як розмови ведуть тільки до бідності. Я прошу, щоб Ти допоміг мені в моїх діях, щоб вони були мотивовані та рішучі. Тому, Господь, коли я натрапляю на труднощі, я знаю, що з Тобою я зможу їх подолати. Я молюся, щоб я не залишався пасивним, але Ти дав мені свою божественну силу. В ім’я Ісуса. Амінь.

1 Тимофія 4: 6

Господи, допоможи мені приділяти собі пильну увагу, щоб я міг рости як особистість. Боже, Я молюся, щоб я був наполегливим у всьому. Твоє Слово говорить, що Ти забезпечиш мій порятунок. Господи, я молюся, щоб Ти дав мені сили долати випробування і негаразди, з якими я стикаюся, в Ім’я Ісуса, Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею