3 молитви про допомогу, які втішать вас і додадуть сили. Читайте з вірою в серце. Так, по вірі вам буде!

Author name 11 May 2022 в 16:05

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Коли ви не знаєте, що робити у важкій ситуації та нема до кого звернутися, то здається, що ви одні в цьому світі. Зверніться з молитвою про допомогу до Всевишнього

Молитва про допомогу, яка втішить

Боже мій, деякі дні здаються надто важкими. Мені боляче, я борюся, борюся зі страхом та занепокоєнням на кожному кроці. Але серед усього цього ти не залишив мене напризволяще. Вибач мені за сумніви, що Ти тут. Вибач мені за те, що я думав, що ти забув. Вибач мені за віру в те, що я якимось чином знаю найкращий шлях. Ви повністю заслуговуєте на довіру. Ти всемогутній. Ти можеш. Ти — Господь над кожною ситуацією, якою б важкою вона не здавалася. Ти цілитель і ніколи не розтратиш горе, яке я несу сьогодні. Все можливе з тобою.

Я молюся не лише про своє горе, а й про тих, хто журиться сьогодні. Я прошу Твоєї втіхи, щоб оточити тих, хто плаче. Я молюся про те, щоб світ Твоєї присутності покрив наші уми та думки, оскільки Ти нагадуєш нам, що ворог ніколи не зможе вкрасти нас із Твоїх рук. В ім’я Ісуса, амінь.

Псалом 86

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Почуй мене, Господи, і відповідай мені,
бо я безпорадний і слабкий.
Врятуй мене від смерті, бо я вірний Тобі, спаси мене, бо я Твій слуга і надіюся на Тебе.

Ти мій Бог, так будь милостивий до мене, я молюся тобі весь день.
Радуй раба Твого, Господи, бо мої молитви звернені до вас. Ти добрий до нас і всепрощаючий, повний постійного кохання до всіх, хто молиться тобі. Почуй, Господи, молитву мою;
почуй мій крик про допомогу.
Я закликаю тебе в важку хвилину,
бо ти відповідаєш на мої молитви. В ім’я Ісуса, амінь

Молитва про допомогу під час хвороби

Дорогий Ісус, Божественний Лікар і Цілитель хворих, я звертаюся до Тебе в цей час хвороби. Дорогий Утішитель скорботних, полегш турботи та печалі Твоєї лагідною любов’ю і даруй нам благодать і силу прийняти цей тягар. Ми віддаємо наші турботи у Твої руки. Ми просимо, щоб Ти знову вилікував Твого слугу. Насамперед даруй нам милість визнати Твою Волю, навіть якщо ми не розуміємо її. В ім’я Ісуса, амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею