Молитви за заблукали і про фізичні захворювання. Читайте з вірою в серце. Так, по вірі вам буде!

Author name 13 Травня 2022 в 11:05

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Повсюди довкола нас ми бачимо душевний біль та розпач. Потреби нашого світу можуть бути непереборними, і часто важко зрозуміти, що ми повинні робити.

Єдине, що ми можемо зробити, – це молитися. Молитва сильна. Навіть якщо на те, щоб побачити відповідь, можуть піти роки, ви можете бути впевнені, що ваші молитви почуті. Бог чує ваші молитви та важливо, щоб ви молилися. Але з чого розпочати? Ось кілька молитов, які допоможуть вам розпочати:

Молитва за заблудших

Боже, я молюся за світ, який тебе не знає. Я молюся за тих, кого втрачено. Боже, покажи себе тим, хто не вірить. Дозвольте мені бути джерелом вашого світла для тих, хто вас потребує. Допоможи мені привести людей до тебе. Допоможи мені розповісти іншим про тебе та отримати слова, які вони повинні почути. Я молюся за втрату, щоб, якщо не я, щось чи хтось інший втрутився в їхнє життя і направив їх до вас. Сьогодні я молюся про божественні призначення по всьому світу. Боже, я молюся, щоб світ пізнав тебе. В ім’я Ісуса, амінь. (Прочитайте: 1 Тимофія 2:1–7.)

Молитва про фізичні захворювання

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Боже, я молюся за хвороби в нашому світі. Я молюся за тих, хто страждає на COVID-19. Я молюся за тих, хто хворий на рак. Я молюся за тих, хто страждає на серцево-судинні захворювання. Я молюся за тих, хто страждає від будь-якої форми хвороби чи нездужання. Якщо на те буде воля Твоя, я благаю, щоб Ти їх зцілив, Господи. Я прошу тебе бути з ними, втішити їх та забезпечити їм мир. Будьте зі своїми сім’ями, які борються, спостерігаючи, як страждають їхні близькі. Подаруйте їм любов та почуття надії. Боже, я благаю тебе зцілити наш світ. В ім’я Ісуса, амінь. (Прочитайте: Якова 5:13–15).

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею