Три молитви, які допоможуть вам добре ставитись до інших людей. Читайте з вірою в серце. Так, по вірі вам буде

Author name 20 Травня 2022 в 12:05

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Більшість людей не замислюються про співчуття до інших людей, а це неправильно. Потрібно любити ближніх і ставитися до них так, як ви хотіли б, щоб вони ставилися до вас.

Це правило вже перевірено протягом тисячоліть. Нижче наведені молитви, які допоможуть вам у співчутті до інших.

Молитва про жалісливе серце Бога

Милостивий Батьку, моє серце чомусь трохи охололо, і я втратив зв’язок з Твоєю любов’ю та співчуттям до інших. Я прошу Тебе, будь ласка, торкнися мого кам’яного серця і дай мені серце з плоті, яке б’ється в унісон із Твоїм жалісним серцем до тих, хто мене оточує. Будь ласка, відкрий мої духовні очі та веди мене у Своїй любові до інших. В ім’я Ісуса, амінь.

Так, по вірі вам буде!

Молитва про співчуття, щоб досягти інших

Небесний Батько, Ти Бог усякого співчуття. Ти надавав мені доброту все моє життя, і Твоє слово вчить мене, що я повинен відповідати іншим такою самою добротою. Мій життєвий досвід навчив мене триматися на відстані витягнутої руки від інших, тому потрібна Твоя допомога. Будь ласка, дай мені співчуття, якого я потребую, щоб досягти тих, хто мене оточує. В ім’я Ісуса, амінь.

Молитва про співчуття, щоб зруйнувати твердині

Владико Господи, все на цьому світі не так, як Ти хотів би, щоб воно було. Насильство і зло є настільки активними в нашому світі сьогодні, і я знаю, що любов і співчуття є необхідними борцями проти них. Будь ласка, дай мені серце, повне доброти та милосердя до тих, хто довкола мене, і використовуй мене, щоб зруйнувати твердині пітьми. В ім’я Ісуса, амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею