Потужна молитва на день Вознесіння Ісуса для виконання бажання (Текст і прослухайте аудіо)

Author name 28 May 2020 в 13:05

Поділитися статтею

Вознесіння Ісуса
Вознесіння Ісуса

Якщо ви прочитаєте цю молитву 28 травня на Вознесіння Господнє, три рази, то знайте – це для благополуччя. Якщо для виконання самого заповітного бажання, то читаємо стільки, скільки повних років. Для повного лікування необхідно прочитати 40 разів. Прослухайте, також ауді запис.

Молитва

Господи Ісусе Христе, Боже наш, сошедший з Небесних висот порятунку нашого заради і напітавий нас духовною радістю у святої і пресветлия дні Воскресіння Твого, і паки по скоєнні земного служіння Твого вознісся від нас на небо зі славою і возседий праворуч Бога й Отця!

У цей “ясний і всесвітлий день Божественного на небеса сходження” Твого “земля святкує і радіє, радіє і небо Вознесінням днесь Творця тварі”, человеци славословлять невпинно, бачачи зведені і занепале єство своє на рамо Твоє, Спасе, вземлемо і на небеса вознесенное, Ангели ж веселяться, кажучи: Хто це такий, що прийшов у славі, сильний у бою. Цей воістину Цар Слави ?!

Сподоби і нам немічним, земна ще мудрує і плотоугодія, творити безперестанні, схід Твій на небо страшний помишляющі і празднующе, плотська і життєва отложіті піклування та з Апостоли Твоїми на небо нині взірати всім серцем своїм і всіма помишленьми своїми, згадуючи, бо там на небі горе проживання наше є, тут же на землі ми мандрівники і прибульці есми, що відійшли з дому отча в країну далеко гріха.

Тим-то старанно просимо Тебе, преславним Вознесінням Твоїм, Господи, оживи нашу совість, її ж потрібно нічтоже є в світі, виведи нас з полону цього гріховної плоті і світу і сотвори нас нагірна мудрствовати, а не земна, яко та не дотого собі угождаті будемо і жити, але Тобі Господу і Богу Нашому служити будемо і попрацюємо, доки отрешівшеся від уз плоті і пройшовши безборонно воздушния митарства, досягнемо небесних обителей Твоїх, ідеже, що став праворуч величі Твого, з Архангели і Ангели і всіма святими прославляті будемо Всесвяте Ім’я Твоє з безначальним твоїм Отцем і Пресвятим і Єдиносутність і животворящим Твоїм Духом, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Прослухайте аудіо запис

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею