Молитва про Божу присутність

Author name 9 Червня 2020 в 21:06

Поділитися статтею

Так по вірі вам буде!
Так по вірі вам буде!

Господи, дякую, що Ти піклуєшся про нас, навіть коли ми не бачимо всього, що Ти робиш, навіть коли ми не можемо повністю зрозуміти Твої дії.

Дякую тобі, Боже, за те, що Ти з нами завжди, що Твоя присутність велике, і Ти чуєш наші молитви від імені тих, кого ми любимо. Ми просимо Тебе показати Себе сильним від їх імені. Нагадай їм, що для Тебе немає нічого складного, і Ти ведеш їх через цей важкий час, прикриваючи їх Своєю турботою. Ми знаємо і віримо поза всяким сумнівом, що Твоя сила і любов ніколи не підведуть.

Ти завжди заслуговуєш довіри. Ти всемогутній. Ти повністю в змозі все вирішити. Ти Господь над будь-якою ситуацією, якою б складною вона не здавалася. Ти наш цілитель і прибереш біль, яка є у нас сьогодні. Ти обіцяєш якимось чином використовувати все для добра, бо Ти – Бог, і для Тебе немає нічого складного.

Спасибі, що Ти піклуєшся про нас, навіть коли ми не бачимо всього, що Ти робиш, навіть коли ми не можемо повністю зрозуміти Твої дії. Ми знаємо, що ніщо не може відокремити нас від Твоєї великої любові і турботи, і наші близькі в безпеці в Твоїх руках.

В ім’я Ісуса, амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею