Молитва за друга (подругу), щоб підбадьорити, підтримати і зміцнити!

Author name 27 October 2020 в 18:10

Поделитесь этой статьей

Моліться з вірою
Моліться з вірою

Роблячи це, я відчуваю себе ближче до Господа і моїм друзям, коли молюся за них.

Молитися за друзів – одне з найважливіших справ, які ми можемо робити. Легко захопитися власними потребами, але не менш важливо молитися і просити за інших. Неважливо, чи знаходяться наші друзі поруч або далеко, в нашому житті чи ні, їм все одно потрібні наші молитви. Але як ми можемо молитися за наших друзів? Як ми дізнаємося, про що молитися?

З власного досвіду я запитую своїх друзів, про що їм потрібна молитва, і намагаюся зібрати якомога більше деталей. Таким чином, я можу молитися за них якомога конкретніше. Коли справа стосується друзів, яких зараз немає в моєму житті, я молюся про те, з чим, як я знав, вони боролися в останній раз, коли ми розмовляли, і про те, щоб Господь направив їх. Роблячи це, я відчуваю себе ближче до Господа і моїм друзям, коли молюся.

Підбадьорлива молитва за друга (подругу)

 ""

О Боже,

Я молюся за свого друга (подругу) прямо зараз. Я молюся, щоб ви допомогли йому (їй) в боротьбі, яку вони переживають зараз. Адже ви точно знаєте, що їм потрібно цієї миті. Підійдіть до них ближче і дозвольте їм відчути вашу присутність. Відкрийте вам їх очі, вуха і серця. Допоможіть їм мати проникливість, щоб почути ваш голос, коли ви будете вести їх до наступних кроків. Говоріть з ними, поки вони читають ваше слово, і звертайте їхню увагу на вірші підбадьорення і втіхи. Я молюся, щоб ви заспокоїли будь-який страх або занепокоєння, які вони можуть відчувати. Замініть це упевненістю в тому, щоб підкорятися своєму слову і довіряти вам. Я молюся, щоб ваше керівництво було для них зрозумілим з цього дня. Я молюся твоїм ім’ям. Амінь.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей