Покинуте кошеня з хворими очима перетворилося на розкішну кішку і почало заробляти гроші (ФОТО)

Author name 8 Лютого 2021 в 20:02

Поділитися статтею

Покинуте кошеня перетворилося на красиву кішку
Покинуте кошеня перетворилося на красиву кішку

Фотографії з перетворенням кошеняти підкорили мережу і принесли господарям непоганий дохід. Зворушлива історія про те, як безпорадна тварина стала зіркою Інтернету.

Безпорадне і нікому не потрібне кошеня знайшли на дорозі. Малюк ледь пересувався. Через хворобу очей тварина навіть не могло нормально бачити. Добродушні люди не змогли залишити покинутого котика в такому жахливому стані, тому забрали його до себе додому.

https://www.instagram.com/p/CBzpZmtgHkb/

Крихітне і легке як пух, кошеня потрапило в новий будинок. Це була дівчинка, яку з часом назвали Німбус.

Ніхто і не думав, що з тварини вийде настільки красива кішка. Насамперед потрібно було вилікувати вихованця, а потім уже переживати з приводу зовнішнього вигляду.

Кошеняті с кожнем днем ставало краще, а через місяць білий клубочок уже почав показувати свій характер.

Нові господарі були в шоці від того, що улюбленець так швидко видужує. Щоб запам’ятати моменти перевтілення, люди фотографували кішку. Згодом вирішили поділитися чарівним результатами з усім світом, щоб й інші любителі тварин побачили, наскільки важливо дбати про наших чотирилапих друзів.

Користувачі мережі спочатку і не вірили, що ця красива пухнаста кішка була в такому безнадійному стані. Багато хто цікавився долею тварини, тому господарі створили Німбус власний профіль в Інстаграм. Там вони регулярно ділилися знімками, а потім почали і заробляти.

Виявилося, що одяг з фотографіями наїжаченого кошеняти і вже дорослої кішки готові купити багато хто. Таким чином Нібус і стала приносити гроші своїм рятівникам.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею