5 простих способів дізнатися, хто ваші справжні друзі і хто тільки прикидається

Author name 15 September 2020 в 21:09

Поділитися статтею

Справжні друзі
Справжні друзі

Багато людей роблять приємне обличчя, кажуть правильні речі і йдуть, як тільки справи йдуть погано.

Зробіть довгострокове вкладення в справжню дружбу, щоб домогтися більшого.

Капіталізм перетворює людей в товар. Люди в усій їх складності зводяться до титулів, чистому капіталу і розглядаються тільки як засіб для досягнення мети всепроникною і продуктивної економічної машини.

У цій механічної життя важко зрозуміти, хто ваші справжні друзі, а хто просто прикидається. Багатьох людей вчать робити приємне обличчя, говорити правильні речі і йти, як тільки справи йдуть погано.

Найчастіше, якщо ви успішна людина, інші хочуть спілкуватися з вами через егоїстичні причини. Вони хочуть бути в вашій компанії, щоб відчувати себе більш успішними. Вони хочуть спілкуватися з вашими колегами. По суті, вони хочуть вас використовувати.

Як коуч, що працює з керівниками, я чув багато жахливих історій. Я дізнався про те, як важко знайти справжніх друзів – споріднені душі, коли гроші та влада тісно пов’язані. І правда в тому, що ви не завжди можете передбачити, хто протягне руку, коли ви впадете, або хто спробує перестрибнути через вас.

Ось що робить речі такими складними – людський зв’язок є фундаментальною потребою. Це частина того, що робить життя гідного життя і робить ваш успіх успішним – можливість поділитися ним з іншими.

Тому важливо з’ясувати, кому ви можете довіряти, чия думка вам слід цінувати, а які люди ставляться до вас тільки заради їх власного просування.

Прочитайте список нижче, щоб дізнатися 5 простих і несподіваних способів дізнатися, хто ваші справжні друзі, щоб ви могли максимально збільшити свої інвестиції в ці відносини та дозволити іншим піти.

Вони допомагають вам відзначати свої досягнення

Коли вас оточують токсичні люди, вони стають ревнивими та невпевненими, коли у вас все добре. Вони не можуть знайти у своїх серцях місця, щоб дозволити вам бути щасливими та святкувати разом з вами, тому що ваш успіх підсилює їх почуття невдачі.

Оточіть себе людьми, які підіймають вам настрій. Справжні друзі хочуть, щоб ви сяяли.

Вони слухають і підтримують вас, коли ви відчуваєте біль і труднощі

Хороші друзі не кидають вас, коли справи йдуть погано. У всіх нас бувають злети та падіння. Якщо ви переживаєте важкі часи – безробіття, розлучення, смерть сім’ї – саме тоді до вас приходять справжні друзі. Запитайте, як у вас справи. І постараються допомогти вам пройти через це, щоб вам не довелося страждати поодинці.

Вони задають вам змістовні, наводять на роздуми питання, які більшість людей не задають

Це важливо. У вашому житті може бути багато чудових і підтримують вас людей, але якщо вони не ставлять вам значущих питань, в цих відносинах буде важко підтримувати та рости. Найкращі друзі допомагають вам осмислювати та міркувати про ваші щирі цінності, а не просто говорити про поверхневі речі, які насправді не мають значення.

Вони уважно слухають, а не чекають, щоб поговорити про себе

Коли люди постійно звертають увагу на самих себе, це не сприяє гарному розмови. Це тонкий спосіб сказати вам, що ваш досвід не так важливий, як їх. Справжні друзі уважно слухають і втягують вас в розмову. Вони дають вам можливість відчути себе почутим і зрозумілим.

Вони закликають вас рости та вони ростуть разом з вами

Найкращі друзі, які у вас можуть бути, – це ті, які мотивують і надихають вас продовжувати рости як особистість і як професіонал в цьому світі. Вони викликають вас. Вони вказують на те, що ви не відповідаєте своїм цінностям. І вони чекають від вас такого ж рівня любові та поваги.

Такий тип взаємності дозволяє вам обом рости разом – незалежно від того, які ще фактори впливають на ваші стосунки. Оточіть себе людьми, які роздмухують ваше полум’я і виконують те, що вони проповідують.

Кожен описаний вище елемент є важливим компонентом зрілих, безпечних відносин. Якщо ви прочитали список і навернулися на думку, вам потрібно розставити пріоритети в цих відносинах – їх варто підтримувати будь-яку ціну.

Не давайте, щоб до вас ставилися як до товару.

Не дозволяйте вимогам вашої роботи відвертати вас від ваших цінностей і людей, які роблять ваше життя значущою. Боріться, щоб підтримувати дружні відносини, які збагачують ваше життя і пожвавлюють вашу душу.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею