«Дихати горілкою»: доктор Комаровський назвав головний міф про «ковід»

Author name 25 Листопада 2020 в 21:11

Поділитися статтею

Педіатр і телеведучий Євген Комаровський розповів, які найпоширеніші міфи про коронавірус, і чому не можна їм вірити
Педіатр і телеведучий Євген Комаровський розповів, які найпоширеніші міфи про коронавірус, і чому не можна їм вірити

Головний лікар України Євген Комаровський опублікував список головних тез, які допоможуть відрізнити ковід від інших інфекцій і ГРВІ.

Комаровської уточнив, що він вражений тим, скільки людей вірять в фейковий новини про нову інфекції, і не перевіряють достовірність джерел, які читають. У своєму новому пості в Інстаграм Комаровський поділився найчастішими міфами, які зустрічаються в мережі.

Навесні ходили чутки, що вірус можуть «надіслати з посилкою» з Китаю, а ще зараженню сприяють імпортні продукти

Євген зазначив, що це все неправда, адже є терміни, в які вірус, який тримається на поверхні, вмирає і більше не здатний перейти на слизові оболонки і в організми.

«Те раптом треба дихати горілкою, то треба дихати содою, то треба капати в ніс розчин кінського гною», – обурюється телеведучий і педіатр Євген Комаровський.

Євген Комаровський
Євген Комаровський

І спростовує – це все неправда. Він стверджує, що єдина інформація, яку варто довіряти, це публікації міністерства охорони здоров’я і офіційні джерела. А всякі публікації типу “лікування коронавируса часником ” – це все обман.

Резюмуючи, Комарівської сказав, що якщо у людини з’явилися якісь симптоми вірусу, слід терміново звернутися до лікаря. Не займатися самолікуванням, не вдаватися до народній медицині і не ігнорувати симптоми.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею