Тест – головоломка №03-05-1: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?

Author name 3 May 2022 в 11:05

Поделитесь этой статьей

Деякий час наш сайт не надавав вам цікавих головоломок з низки причин. Раді повідомити вам, що тепер ви зможете знову розвивати свою уважність

Пропонуємо вам чергову головоломку з сірниками, де потрібно перекласти тільки один сірник, щоб вийшла правильна рівність. Знайте, що уважність можна тренувати. І інформація нижче допоможе.
Зараз наповнений радістю та щастям. Якщо ви будете уважні, ви побачите це.

Ви колись відчували, що занадто зайняті для медитації?

Ви розумієте переваги, і ви справді хотіли б присвятити себе цьому. Але ви зайнята людина. Вам потрібно вкластися в строки, приготувати їжу, оплатити рахунки, виростити дітей, зателефонувати членам сім’ї — і це ледь поверхово.
Не потрібно витрачати багато часу на те, щоб попрактикуватися.
Сприймайте кожну ситуацію як тригер, який поверне вас зараз. Вам напевно не потрібно починати з усіх з них насправді я б почав з вибору трьох чи чотирьох для практики. Потім спробуйте додавати по одному на тиждень, поки не зможете включити їх у своє життя.

Пробудження

Як тільки прокинетеся, перш ніж встати з ліжка, зробіть три глибокі вдихи. Це принесе подвійну користь: заспокоїть ваш розум і дасть вашому мозку заряд кисню, щоб підняти вас із ліжка.

Вставати з ліжка

Не всі мають час на йогу. Але всі мають час розім’ятися. Коли ви встаєте, зробіть глибокий вдих і витягніть руки якомога вище до стелі, пальці спрямовані прямо вгору. Потім на видиху розслабтеся, нахиліться вперед і спробуйте торкнутися пальців ніг. Обов’язково зосередьтеся на своєму подиху та відчуттях від розтяжки.
Далі у наступних тестах на уважність ви можете прочитати продовження вищезгаданого.
А тепер переходьте до головоломки із сірниками. Чи вдалося вам вирішити головоломку? Якщо ні, відповідь дивіться нижче на картинці.
Удачі та відмінного настрою!

Рішення виділено зеленим кольором

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей