Тест – головоломка №04-05-1: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?

Author name 4 Травня 2022 в 09:05

Поділитися статтею

Продовжуємо серію головоломок із сірниками. Вони багатьом відвідувачам сайту Одна Хвилина дуже подобаються. Спробуйте вирішити ще одну головоломку.

Ви можете покращити свою уважність, скориставшись інформацією нижче. Це продовження інформації, яку ви почали читати в головоломці зі сірниками 03-05-1.

Уважність – це не просто модне слово, придумане для йогів та хіпстерів. Це форма медитації, практика, що використовується для лікування тривожних розладів та депресії, щоденна вправа, заснована на диханні.

Усвідомленість, заснована на буддизмі, фокусується на тому, щоб бути наразі та комфортно сидіти з нашими думками, емоціями та буттям. Вчиняючи так, ми наповнюємо себе усвідомленням та задоволенням, яке веде до щастя.

Ранок важливий для того, щоб задати тон усьому дню, тому ось п’ять порад, як почати день усвідомлено.

Прокидатися

Якщо вам потрібний будильник, щоб прокидатися вранці, купіть програму або пристрій, який дозволить вам прокидатися, використовуючи свій звичайний циркадний ритм. Наприклад, функція «Цикл сну» дозволяє встановити ранковий проміжок часу, протягом якого ви хотіли б прокинутися (скажімо, 30 хвилин з 7:00 до 7:30), і м’яко розбудить вас за допомогою попередньо вибраного звуку або пісні на ваш вибір момент вашого циклу сну, коли ви найбільше не спите. Ця програма також вимірює ваш цикл сну протягом ночі та дозволяє вам оцінити, як ви почуваєтеся вранці, а також робити замітки про те, що ви робили в той день. Існує безліч різних варіантів, тому знайдіть той, який найкраще підходить для вас.
А тепер переходьте до вирішення головоломки із сірниками. У вас вийде швидше її вирішити. Якщо не вдалося прийняти правильне рішення, відповідь ви можете побачити на малюнку нижче.

Відмінного вам настрою та міцного здоров’я!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею