День осіннього рівнодення 2022: коли настане і що потрібно встигнути зробити, щоб привабити удачу в життя

День осіннього рівнодення – це не лише астрономічний початок осені, а й важлива спіритична дата. Дізнайтеся, чого не можна робити цього дня, а яких прикмет варто дотримуватися, щоб весь наступний рік вас переслідував успіх

День осіннього рівнодення 2022 року припадає на 23 вересня. Окрім наукового значення, п’ятниця несе ще й сильний магічний сенс. Давайте для початку розберемося, що ж таке “рівнодення”.

Якщо пояснювати коротко і простим словами, то в цей день довжина ночі дорівнює довжині дня. Сонце дуже чітко перетинає земний екватор – небесне світило встає у точці сходу, а сідає у точці заходу. За астрономічними розрахунками все відбувається дуже чітко і без відхилень. З цього моменту настає астрологічна осінь, а тривалість світлового дня (час, коли на вулиці світло) поступово зменшується.

Народні звичаї у день осіннього рівнодення

У народі день осіннього рівнодення, а також усі прикмети та народні звичаї, що належать до нього, асоціювалися з урожайністю. Так, наші предки робили різні обряди, щоб у майбутньому земля була родючою, а божества стали схильні до них. Крім того, починаючи з рівнодення, пращури починали готуватися до зими.

Варто зазначити, що святкування цієї події відбувалося не один день, а могло тривати тижнями. Починалися урочистості зі збору всіх старших чоловіків із кожної сім’ї, які мешкають у поселенні. Глави сімейств обговорювали за смакотами та різними частуваннями подальші плани та інші важливі питання.

Однак, один із найголовніших ритуалів – оновлення домашнього вогню. Старе полум’я сімейства гасили, а потім розпалювали новий вогонь. Це ознаменувало початок чогось нового, а також приваблювало успіх і щастя.

Прикмети та заборони у день осіннього рівнодення

  • Якщо хочете, як можна довше залишатися молодими та красивими, цього дня вмийтеся росою – так робили наші пращури, щоб зберегти зовнішній вигляд;
  • Скуштуйте маленьку ягідку горобини і забезпечте собі здоров’я на всю зиму. А ось, якщо покласти ці магічні та смачні ягідки на підвіконня, це допоможе не пустити злих духів у вашу оселю;
  • Цього дня не варто сваритися, бо потім буде дуже важко відновити стосунки та помиритись;
  • Не варто викидати недоїдену їжу у смітник – це може стати причиною бід весь майбутній рік. Також відмовтеся давати комусь у борг: залиште при собі свої гроші, речі, продукти та інше;

Поділитися статтею

Зараз читають

Сергій Притула

Сергій Притула розповів про українку, яка пожертвувала армії кілька десятків тисяч доларів заощаджень

Відомий український шоумен і політик Сергій Притула розповів про дивовижний випадок, який з ним стався в рамках волонтерства.
Басков і Галкін знову опинилися в центрі уваги

Максим Галкін розповів, як Микола Басков зганьбився на вечірці у Буйнова

Незважаючи на те, що зараз Максим Галкін та Микола Басков - друзі і тісно спілкуються, вони можуть і взболтнуть один про одного зайвого в пресі.
Андрій Миронов змінив дату народження і прізвище

Андрій Миронов видавав себе за іншого: навіщо актор змінив дату народження і прізвище?

Андрій Миронов мав чималі невідповідності у документах. Так, радянський актор народився 7 березня 1941 року, а в свідоцтві про народження стояла інша дата. Та і прізвище 10-річному хлопчику змінили на інше.
Віра Брежнєва: дитинство і зараз

Віра Брежнєва росла в бідності: дружина Меладзе няньчила дітей і за гроші полола грядки,...

У дитинстві Віра не мріяла про кар'єру співачки і музикою не займалася. У біографії Віри Брежнєвої багато цікавих фактів - читайте далі сайт "Одна минута".

Популярне за тиждень

Як виглядає Аіда Ніколайчук, якій приписували роман із Кондратюком: змінила колір...

Аіда Ніколайчук стала відомою на всю країну завдяки шоу "Х-фактор". Дівчині не лише вдалося здобути перемогу в 3 сезоні, але й заробити славу коханки зіркового судді Ігоря Кондратюка. Відтоді минуло понад 10 років. Як змінилася співачка, і чи мали стосунки з продюсером якесь продовження?

Популярне