Довгоочікувана зустріч: син приїхав додому з особливим подарунком для мами (Відео)

Author name 25 Березня 2020 в 09:03

Поділитися статтею

Жінка стала бабусею
Жінка стала бабусею

Вона завжди чекає сина вдома, але в цей раз зустріч була особливою. Від такого сюрпризу у матері пропала мова і зашкалювали емоції.

Типова домогосподарка з Індіани Єва Голуб не була готова до такої зустрічі, але вона точно її чекала.

У жінки є дорослий син Донні. Він військовий і тому дуже рідко приїжджає додому. Зовсім недавно він ще одружився на дівчини на ім’я Міранда, що сильно радувало його батьків.

Одного разу молодята вирішили приїхати в гості на Різдво і зробити особливий сюрприз. Звичайно, вони нікого не попереджали, тільки Донні сказав матері, що вони приїдуть на свята. Єва Голуб завжди рада бачити свого сина і невістку, тому дуже зраділа. Але жінка навіть не уявляла, який подарунок можуть привести її рідні.

Настав той самий день, і в будинку Єви пролунав рідний голос сина. У цей момент настрій жінки відразу піднявся, і вона швидко пішла зустрічати гостей. Як тільки вона вийшла з коридору її емоції зашкалювали. Вона не вірила своїм очам. Її діти привезли маленьку Мелісу. Тепер Єва справжня бабуся.

Подивіться, як вона ніжно тримає дитину і при цьому постійно вигукує: «О Боже! О Боже!”. Напевно, це найкращий сюрприз, який діти можуть зробити своїм батькам.

Донні і Міранда давно хотіли дитину, але військова служба постійна міняла плани молодої сім’ї. Тому пара не говорила своїм батькам, що вони скоро стануть бабусями і дідусями. Здається, це один із найкращих способів повідомити таку новину.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Перша зустріч: дитина і мама обіймаються

Нагадаємо, кіт-лікар допомагає лікувати пацієнтів ветеринарної клініки.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею