Прикмети на 5 вересня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони

Всім любителям планувати свій день за народним календарем буде корисною ця стаття, адже ви дізнаєтеся що сьогодні бажано робити, а що зовсім не рекомендовано.

5 вересня відзначається міжнародний день благодійності. Меценатство в усьому світі заохочується, адже безоплатна допомога дуже потрібна дітям, які залишилися без батьків, знедоленим сім’ям та людям похилого віку. В європейських країнах тим підприємцям, які займаються благодійністю, навіть знижують податок на бізнес. Також 5 вересня відзначають День запізнень – якщо у вас не виходить бути пунктуальним, значить сьогодні виразно ваш день. Привітайте себе, але головне – не спізніться. Крім цього сьогодні в усьому світі проходить всесвітній день бороди – так, є в світі і таке свято.

Церковне свято 5 вересня

Церковне свято 5 вересня

Всі віруючі сьогодні відзначають день святого Лупа Солунського. Він помер смертю мученика через обмеження прав християн, тому люди вірять – в цей день потрібно поставити свічку за упокій душі і в першій половині дня бажано нічого не робити.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.