Діти Президентів – все їм заздрять, а вони мріють про звичайну життя

Для політиків і публічних особистостей імідж їх сім'ї відіграє величезну роль - не дарма ж перед виборами завжди з'являються класичні фото з сім'єю, з дітьми, в саду біля будинку ... І мимовільними заручниками популярності батьків стають діти. І що вони думають з цього приводу?

Образ хазяїна і люблячого сім’янина повинен переконати електорат в тому, що кандидат вкрай добропорядочен і точно такий же «звичайна людина», як ми. До того ж, він дозволяє цілком легально представити публіці своїх дітей, які колись можуть зайняти місце батька в тій же сфері.

Так і виходить, що все частіше на публічних заходах можна помітити не тільки самого президента і його першу леді, а й спадкоємців сімейства – необов’язково вже дорослих, скоріше навіть в шкільному віці.

У них, завжди красивих і модно одягнених, життя не так вже й безхмарна: вони не по своїй волі стають предметом обговорення ЗМІ і часом піддаються критиці разом з батьком; можуть страждати від відсутності близьких друзів або постійної охорони.

Та й нерідко до другого покоління ставляться скептично, враховуючи можливе сприяння в кар’єрі виключно через прізвище.

Виходить, що високий статус сім’ї – далеко не завжди причина для щастя.

Ми зібрали фото президентів, на яких миготять їхні діти – хтось уже відомий своєю власною діяльністю, хтось залишається в тіні батьків. У будь-якому випадку, вже через 10-20 років саме ці підлітки будуть в центрі багатьох подій, коли старші відійдуть від справ і влади.

Хто вони – еліта завтрашнього дня

Найбільш обговорюваним останнім часом, а саме в 2020 році, «принцом» став син молодший син Олександра Лукашенка – Микола. Він, на відміну від двох інших братів, завжди супроводжує батька на заходах і дуже привабливий.

Микола Лукашенко

Діти Володимира Зеленського – шістнадцятирічна Олександра і семирічний Кирило – вже кілька разів з’являлися на ТБ в акторських роботах, але тепер миготять тільки в інстаграмме першої леді.

Діти Володимира Зеленського

Спадкоємці Дональда Трампа у всіх на слуху – в їх сімейний клан цілих п’ятеро дітей, і всі вони по-своєму підтримують батька. Але на тлі інших виділяється діяльна Іванка – активістка, благодійниця і бізневумен.

Дональд Трамп з молодшим сином, дружиною та старшою донькою Іванкою

Серед дітей президента Азербайджану найбільше уваги дістається дочки Лейли Алієвої – її знають як «татову улюбленицю» і колишню дружину Еміна Агаларова. Вона займається журналістикою і благодійністю.

Лейла Алієва

У Анжея Дуди, повторного президента Польщі, підростає амбітна Кінга – як тільки дівчина зрозуміла, що хоче займатися політикою, так відразу стала з’являтися поруч з батьком. Освіта у неї європейське, перспективи – відмінні.

Кінга Дуда

У Мілоша Земана, президента Чехії, в родині така ж ситуація – дочка вирішила зайнятися політикою. Миловидна Катержина керувала штабом батька під час виборів, працює над соціальними проектами і явно намагається стати ближче до високих політичних постів. Втім, всі шанси досягти успіху на обличчя.

Катержина Земан

 

Популярне

Схожі статті

Ми з чоловіком підсіли на цю смакоту: м’ясо, яке можна їсти губами. Подаю будь-якого до гарніру

Свинина за цим рецептом виходить такою м'якою і ніжною, що її можна їсти губами. М'ясо з підливкою виходить дуже смачним і підходить під будь-який гарнір.

Чекала сезону, щоб приготувати цю смакоту: здобні пиріжки з вишнями, які краще за будь-яку магазинну випічку

Пиріжки з вишнями — це ідеальний десерт для будь-якої нагоди. Вони поєднують у собі ніжне тісто та соковиту, ароматну начинку, яка просто тане в роті.

Чим снідає 75-річна Алла Пугачова, щоб залишатися молодою і здоровою: меню Примадонни, яке можна повторити

Співачка Алла Пугачова змогла за короткий термін схуднути на більш ніж 20 кілограмів, завдяки спеціальному харчуванню. В меню Примадонни найпростіші страви з доступних кожному продуктів.