Дивна смерть дочки Володимира Конкіна – Шарапова з “Место встречи изменить нельзя”

Трагедія трапилася сьогодні вночі. Вчора ввечері дівчина пішла в басейн, а вночі рідним повідомили, що вона померла від утоплення.

З кожною годиною, які пройшли після офіційного моменту смерті 32-річної Софії Конкіної, дочки відомого актора Володимира Конкіна, подробиці стають все більш дивними і сумними.

Що офіційно відомо

Вчора ввечері, 23 вересня, Соня, як завжди в середу, пішла поплавати в басейн фітнес-клубу Jump. Але до півночі вона додому не повернулася, а її телефон не відповідав.

Володимир Конкін з дочкою

Вже після опівночі рідні дізналися, що Софія померла в реанімації Боткінської лікарні, куди її доставили ще ввечері з того самого басейну з діагнозом “утоплення”.

Як могло таке статися? Дівчина була чудовим плавцем, захоплювалася дайвінгом. На думку рідних, вона в принципі не могла потонути, хіба хтось в басейні тримав її за ноги або її оглушили.

Довідка

Володимиру Конкіну зараз 69 років. 39 років він прожив з дружиною Аллою, вони народили трьох дітей – синів-близнюків Ярослава і Святослава і дочку Софію. Але в 2010 році році його кохана дружина померла від раку.

Володимир Конкін з дружиною

Всі діти живуть з батьком. 32-річна Софія заміжньою не була, але у неї є 11-річна дочка.

Найвідоміші ролі Конкіна в фільмах «Як гартувалася сталь», «Ати-бати, йшли солдати …» і «Місце зустрічі змінити не можна».

Володимир Конкін в ролі Шарапова

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!