Чоловік впорався зі стресом і схуд на 114 кг: результати вражають (ФОТО)

Чоловік заїдав стрес, після того як втратив матір. Його максимальна вага становила 238 кг. Але він зміг взяти себе в руки і схуд.

Чоловік звинувачував себе в тому, що не зміг допомогти матері, яка померла від алкоголізму. 36-річний американець Брок Керроу з Штату Флориди почав заїдати стрес, – повідомляє Daily Mail.

Після щоденного переїдання ваги показували 238 кг.

Така кількість зайвих кілограмів загрожувала здоров’ю чоловіка. Американець зрозумів, що треба щось змінювати або вага його погубить.

Керроу сидів на різних дієтах, намагався знайти тренера. Але багато хто боявся за здоров’я потенційного клієнта, тому відмовляли. Через це він вирішив зробити операцію – рукавну гастропластику, після якої почав займатися фізичними вправами.

Він тренувався щодня. Зайнявся бойовим мистецтвом джиу-джитсу. У результаті чоловік зумів схуднути на 114 кг.

Чоловік схуд на 114 кг

Зараз він дотримується збалансованого харчування, але іноді дозволяє собі солодке і піцу. Також він планує стати поліцейським.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.