Готуйся до ранкової молитви і проси Бога про допомогу в прийдешній день

Author name 22 Березня 2020 в 22:03

Поділитися статтею

Боже, будь ласка, просвіти мій розум істиною, наповни моє серце любов’ю, надихни мою волю мужністю, збагати моє життя служінням.

Проста ранкова молитва

Боже, будь ласка, просвіти мій розум істиною, наповни моє серце любов’ю, надихни мою волю мужністю, збагати моє життя служінням. Прошу вибачення за те, ким я був, освяти то, чим я є, і покажи, ким я буду. Амінь.

Молитва на прийдешній день

Батько, дякую Тобі за все Твої благословення, особливо за допомогу, яка дає мені їжу і показує як мені потрібно добувати хліб насущний. Допоможи мені сьогодні принести Тобі славу, завдяки моїм діям, моїм словам, завдяки хорошій роботі, яку я виконую, щоб навести порядок в моєму маленькому куточку світу. Допоможи мені побачити мою роботу як благословення, а не прокляття. Дай мені витонченість і силу для найважчих аспектів моєї роботи. В ім’я Ісуса я молюся, Амінь.

Ранкова молитва про турботи

Дорогий Небесний Отець, так багато в моєму житті зламано. У мене так багато турбот і вони обтяжують мене. Хоча я хочу покласти свої турботи на Тебе, я виявляю, що зазвичай піднімаю їх знову і вони тільки додають більше занепокоєння і стресу. Будь ласка, допоможіть мені навчитися покладати свої турботи на Тебе, тоді я дізнаюся, що означає відпочивати і довіряти Тобі. В ім’я Ісуса, Амінь.

Для надії на сьогодні

Господи, допоможи мені почути, як Ти кажеш: «Я твоя надія» над усіма іншими голосами. Господи, Твоє слово говорить, що Ти – надія на безнадійність, тому я біжу до Тебе, витягнувши обидві руки і ховається за Тебе. Наповни мене надією і дай мені сьогодні відчутне нагадування про те, що надія – це нерозривний духовний лінія життя (Євреїв 6: 19 – 20). Боже, Ти знаєш ті речі в моєму серці, на які я навряд чи наважусь сподіватися, сьогодні я віддаю їх Тобі, я довіряю їх Тобі і прошу Тебе, тому що я знаю, що Ти можеш зробити більше, ніж я коли – небудь міг припустити , представити і просити в найсміливіших мріях (Еф. 3: 20). Боже, Ти моя надія і я тобі довіряю. Амінь.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Молитва для зміцнення віри і надії у важкі часи

Нагадаємо, Місячне затемнення: правда і міфи, прикмети і забобони

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина .

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею