Молитва про достаток і процвітання, а також як правильно розпоряджатися грошима

Author name 30 Листопада 2020 в 15:11

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господи, спаси мене від жодного спокуси отримати більше грошей.

Любов до грошей може засліпити вас від справжніх скарбів життя, але молитва Богу про фінансову безпеку – це знак того, що ви довіряєте Йому, щоб подбати про свої потреби.

Ось 3 сильних молитов про достаток і процвітання.

Молитва про достаток і процвітання

Всемогутній Батько, Ти – джерело всякої добра і справедливості. Завдяки Тобі навіть польові лілеї прикрашаються і процвітають. Ти сотворив мене на Свій образ, нехай Твої дари рясно наповнюють мою чашу, поки вона не переповниться.

Благослови мене багатством праведності та процвітанням віри, щоб мій скарб було збережено на небесах. Амінь.

Молитва про багатство

Всемогутній Бог, багато хто просить багатства заради нього самого. Їх нагорода – в самих грошах. Маммона – їх єдиний Бог.

Я прошу Тебе про багатство не для моєї вигоди, а для того, щоб я міг використовувати його для благословення інших. Тому я прошу Тебе збільшити мої кошти заробітку. Допоможіть мені внести більше, щоб через Тебе ці гроші можна було використати для допомоги іншим від Твого імені. Амінь.

Молитва, щоб добре керувати багатством

Господь, всемогутній, якби управляти грошима було просто, кожен був би багатий. З великими грошима часто приходить багато дурниць. Жадібність бере людей в заручники та затуманює їх уми.

Таким чином, визволь мене від жодного спокуси отримати більше грошей. Допоможи мені бути добрим і вірним управителем, допомагаючи використовувати це на благо Твого царства, якому немає кінця. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею