Молитви про фінансову підтримку і щоб домогтися успіху

Author name 30 Листопада 2020 в 15:11

Поділитися статтею

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Господи, я розорений і не маю коштів, щоб забезпечити себе або свою сім’ю. Допоможіть мені домогтися успіху.

Молитва про благословення

Мій Бог, Ти говориш просити, і ми неодмінно отримаємо. Я хочу вірити слову Твоєму, тому прошу, щоб Ти працював в мені, щоб довіряти Тобі. Вам подобається піклуватися про свій народ. Ви створили нас не для себе, а для того, щоб ми могли отримати благословення, випробувавши Твою досконалу любов.

Благослови мене, Господи, і особи Твого не відвертай. Олею мене достатком, і нехай Твій слуга процвітає. Амінь.

Молитва про фінансову підтримку

Про Піднесений, я звертаюся до Тебе з настійним проханням. Будь ласка, послухайте мене. Я відчуваю фінансові труднощі. Я відчуваю, що мене карають через мою фінансової ситуації. Я не можу зрозуміти, чому Твій народ страждає, а нечестиві надходять добре. Тому дозволь мені знайти милість у твоїх очах.

Не звертай уваги на нечестивих, які обманюють і брешуть, але благослови мене матеріально, Твоє дороге дитя, через Христа, мого Спасителя. Амінь.

Молитва про досягнення успіху в усьому

Бог Перемоги, іноді мені здається, що всі зусилля закінчуються невдачею. Незалежно від того, скільки зусиль я докладаю, я завжди опиняюся в одному і тому ж місці. Я розорений і не маю коштів, щоб забезпечити себе або свою сім’ю. Мені відчайдушно потрібно побачити зміни у своєму житті.

Допоможіть мені домогтися успіху. Освітіть мій розум, щоб я міг бачити, де я помиляюся. Допоможіть мені та далі жити цнотливу картину, чесно. Перш за все, відновите мою віру, щоб я не здавався. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею