Потужні молитви про подолання ревнощів допоможуть вам знайти спокій і зцілити своє серце

Author name 3 Грудня 2020 в 18:12

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господи, я виявив, що спрагу того, що у них є, і незліченну кількість разів відчуваю заздрість.

Є багато причин, за якими людина може відчувати ревнощі. Ці потужні молитви про подолання ревнощів допоможуть вам знайти спокій і зцілити своє серце від будь-якого невдоволення.

Молитва про викорінення ревнощів

Господь, я борюся з ревнощами. Мені все одно погано, коли я бачу, як мої друзі, які не вірять вашому слову, здійснюють прориви у своєму житті, а я продовжую боротися. Я не хочу бути таким, тому що у твоєму слові йдеться, що ревниві та раніше мирські. Видали ревнощі з мого серця, щоб я перестав поводитися як звичайна людина.

Допоможіть мені поводитися як дитя Боже, народжене від духа. Будь ласка, навчіть мене цінувати інших, навіть коли це важко. В ім’я Ісуса я вірю і молюся, амінь.

Молитва ревнощів до Бога

Небесний Батько, я щосили намагаюся примиритися з тим хорошим, що відбувається в житті інших людей, особливо нечестивих. Я виявив, що спрагу того, що у них є, і незліченну кількість разів відчуваю заздрість. Бог видалить це нечестиве почуття з мого серця і замініть його благочестивими ревнощами.

Допоможи мені ревнувати до того, щоб твоє ім’я славилося в будь-якій ситуації, особливо в тих місцях, де тебе не прославляють. В ім’я Ісуса я вірю і молюся, амінь.

Молитва про усунення неправильних мотивів

Дорогий Господь, бувають випадки, коли я просив тебе про речі, які мені потрібні в моєму житті, але це було по абсолютно не правильним причинам. Я вдячний за те, що ви не виправдали моїх очікувань щодо цих молитов, тому що ви побачили те, що було в моєму серці. Батьку, допоможи мені мати правильні мотиви, коли я прошу в тебе проривів і благословень.

Якщо я роблю це з ревнощів, вкажіть на це і допоможіть мені попрацювати над своїм серцем. Видаліть з мого серця неправильні бажання і замініть їх тими, які відповідають вашому слову. В ім’я Ісуса я вірю і молюся, амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею