4 сильних молитов для подолання складних ситуацій в житті

Author name 4 Грудня 2020 в 13:12

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

На щастя для тих хто вірить в Христа, наш Бог більше будь-якого випробування, з яким ми можемо зіткнутися.

Життя тут, на Землі, повне випробувань і негараздів. Кожен в якийсь момент свого життя потрапляє або буде стикатися з важкими ситуаціями, в яких він відчуває себе безпорадним. На щастя для тих хто вірить в Христа, наш Бог більше будь-якого випробування, з яким ми можемо зіткнутися. Ось 4 найсильніших молитов в складних ситуаціях.

Будь моїм провідником, молитва

Небесний Батько, ти мій притулок і моя сила, моя справжня допомога в біді. Тримай мене за руку і не дай мені впасти.

Хай буде зі мною ваша милість в ці болісні часи. Я вірю в вашу любов, яка ніколи не підводить, і в вашу силу, яка не знає кордонів. Будь моїм провідником. Амінь.

Нехай моє серце медитує – молитва

Могутній Батько, Моє серце радіє вашим обіцянкам. Моя сила виходить від тебе. Я повністю упокоївся в вашої милості та в вашому обіцянку захисту і товариства, якою б складною не була ситуація.

Я можу з упевненістю сказати, що, хоча я йду по долинах тіней смерті, я не буду боятися, бо ти зі мною. Ваш посох і ваш жезл втішають мене. Нехай моє серце кожен день розмірковує над твоїм словом. Амінь.

Молитва мої кроки

Святий Дух, я повністю довіряю Тобі в такі важкі часи та завжди. Я впевнений, що подолаю все, що зустрінеться на моєму шляху, тому що ви зі мною на кожному етапі шляху. Дозвольте моєму серцю заспокоїтися, знаючи, що труднощі наближають нас до вас, оскільки ми повністю покладаємося на вашу економію, і ви ніколи не розчаруєте нас. Проведи мене через ці важкі часи. Замов мої кроки. Нехай твоє присутність посилиться в моєму житті. Амінь.

Бережіть мене, молитва

Господи, доглянь за мною в цих складних ситуаціях. Будь моїм джерелом сили. Нехай твій світ наповнить моє серце. Не дозволяйте цим обставинам похитнути мою віру в вас. Нехай моя довіра буде засновано на тобі. Я знаю, що буду битися в цій битві та вийду переможцем, тому що ти борешся за мене.

Я розраховую на ваше слово, що ви ніколи не залишите мене і ви завжди будете йти попереду мене. Я прославляю вас в ці часи, тому що це ваша досконала воля в моєму житті. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею