Сильні іменні молитви про милосердя Господа і його милості. Так, по вірі вам буде!

Молитва про милосердя і ласки

Господь Ісус Христос, мій Спаситель і мій Цар, дякую Тобі за те, що твоє правління вічно. Нехай твоє правління буде повним в моєму житті та в житті світу. Христос, мій Цар, будь ласка, відповідай на мої молитви та зроби прорив в ситуаціях, які стримують мене.

Я прошу вас проявити до мене милосердя і дати мені благодать слідувати за вами. В ім’я твого могутнього, Амінь.

Сильна Іменна молитва

Небесний Батько, дякую Тобі за те, що ти джерело всієї істинної радості в житті. Біблія говорить, що ви будете робити все, що я попрошу, в ім’я Ісуса. Почуйте мою молитву в ім’я Ісуса про прорив в моєму житті.

Так зробиш мене святим, сильним і виконаним світу Ти, Бог усякої благодаті, що покликав мене до вічної слави в Ісусі Христі. Тобі слава і честь на віки віків. Через Ісуса Христа, Господа нашого, амінь.

 ""

Молитва про прорив

Господь Ісус Христос, мій Божественний Спаситель, я дякую Тобі за те, що ти зійшов на землю заради мене. Я дякую вам за ваше безмежна велич і красу, які ваші ангели радіють споглядання. Я дякую вам за те, що ви з’єднали мене з собою через свій Святий Дух.

Я дякую вам за те, що ви сидите праворуч Отця, заступаючись за мене. Почуй мою молитву про прорив. В ім’я Твоє могутнє, Амінь.

Молитва про прихильність і благословення

Могутній Бог, спасибі, що мені нікуди йти, окрім твоєї присутності. Ви обіцяли, що, коли я буду звертатися до вас в молитві, ви будете мене слухати. Почуйте мою молитву та злийте свою прихильність і благословення на моє життя.

Нехай велич Отця буде світлом, який направляє мене, співчуття Сина буде любов’ю, яка надихає мене, а присутність Духа буде силою, яка дає мені сили. Через Ісуса Христа, Господа нашого, амінь.

Молитва про Божу милість

Милостиво люблячий Батько, я звертаюся до тебе з упевненістю і прошу твого могутнього заступництва. Почуйте мою молитву про милість і прорив. Допоможи мені перемогти спокуси лукавого.

Дай мені можливість любити тебе та інших всім серцем. Я молюся з вірою в ваше бажання слухати та вірою в вашу силу діяти. Допоможи мені жити по твоїй волі до кінця моїх днів. Через Ісуса Христа, Господа нашого, амінь.

Після весілля з чоловіком почав нове життя: учасник Холостячки-2 Хветкевич наважився на те, чого боявся раніше

Відомий український бізнесмен та учасник "Холостячки-2" показав, на що наважився після весілля зі своїм коханим. Андрій Хветкевич кардинально змінив імідж

Катя Полтавська заявила, що коли гуляє Остапчук, усім іншим заборонено виходити на двір: елітарність зашкалює

Молода дружина телеведучого Володимира Остапчука показала, як вони гуляють і займаються спортом на території свого житлового комплексу. В Мережі помітили, що коли зірка на вулиці, інших жильців поруч немає.

Одинаки українського шоу-бізнесу: Андрій Данилко, Леся Нікітюк та інші зірки, які ніколи не були в шлюбі

Часто буває, що саме відомі і популярні люди, які мають тисячі прихильників, не можуть знайти свою другу половинку. Серед представників українського шоу-бізнесу теж є багато одинаків.

Натуральна вікова краса: 66-річна Наталія Сумська показала себе без макіяжу і вразила публіку – розкішна жінка

Наталія Сумська – відома українська акторка театру і кіно, яку обожнюють мільйони українців. Жінці вже давно за 60 та її досі вважають однією з найкрасивіших артисток України.

Розсипчасте тісто і ароматна начинка. Розгружаємо морозилку до літа і готуємо смачнющий ягідний пиріг

Розгружаю морозилку до літа: готую смачнющий полуничний пиріг з розсипчастим тістом і заливкою

44-річна Оля Полякова вперше заговорила про усиновлення дитини: “Треба змінювати відношення до цього”

Українська співачка Оля Полякова вважає, що українцям потрібно змінювати відношення до процесу усиновлення дітей. Адже після війни дітей-сиріт буде набагато більше ніж раніше і всі вони заслуговують батьківського тепла.

Арсен Мірзоян розповів, як Антона Лірника здивувала позиція Андрія Молочного: “Тоді все повспливало”

Відомий український співак Арсен Мірзоян особисто знайомий з Антоном Лірником і Андрієм Молочним. Він розповів, як спливла їх позиція і де вони зараз.

Схожі статті

Ось важлива молитва, яку промовляють у Світлу седмицю: церковні традиції тижня після Великодня

Після свята Великодня настає Світла седмиця або Світлий тиждень. В ці дні треба молитися та просити про здоров'я, благословіння і мир на землі.

Привітання з Благовіщенням 2023: картинки та музичні відкритки з гарними побажаннями українською

Сьогодні, 7 квітня, православні українці східного обряду відзначають велике свято Благовіщення. Картинка-привітання з побажанням для ваших рідних буде гарним початком дня.

Які три речі потрібно викинути з дому 6 квітня у переддень Благовіщення Пресвятої Богородиці: церковні правила

Благовіщення Пресвятої Богородиці 7 квітня - це одне з найважливіших християнських свят. В переддень Благовіщення 6 квітня треба дотриматись певних правил, щоб наступний рік був в злагоді.

Яблучний Спас і Преображення Господнє: найсильніша молитва на церковне свято 19 серпня про мир та здоров’я

На дату 19 серпня випадає Преображення Господнє. У народі це церковне свято називають Яблучним Спасом. Про що ж молитися у такий світлий день?