Молитви про прощення гріха, милосердя і очищенні. Читайте душевно і з вірою в серці!

Author name 16 Грудня 2020 в 19:12

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господи, нагадай мені, що я був очищений Тобою, прокляття гріха більше не діє на мене. Хоча я спотикаюся, ви все одно прощаєте.

Молитва про милосердя

Отець вічності, дякую Тобі за милосердя і прощення до свого народу, не дивлячись на те, що ми повстали проти тебе. Багато разів я відвертався від тебе, щоб спробувати управляти своїм життям. Я згрішив думками, словом і ділом, але ти більше мого гріха. Твоя любов більше, ніж мій бунт.

Ви сказали, що моя віра ніколи не буде осоромлена, якщо я довіряю вам. Прости мене, Господь, і направ мої слова, думки та справи сьогодні, щоб я міг жити так, щоб прославляти Тебе. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Молитва без осуду

Жалісливий Батько, дякую Тобі за те, що ти простив мене і дав мені дар вічного життя з надлишком. Ви сказали, що ви Бог, який згладжує мої злочини та більше не згадує про моїх гріхах. Коли мені нагадають про мої минули невдачі, звільни мене від розпачу і сорому.

Мій обов’язок був повністю оплачений Ісусом. Я вільний від осуду, від провини та від сорому. Дозволь мені перетворитися у твоє подобу через присутність твого Святого Духа, що живе в мені. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

 ""

Очисть мене – молитва

Вірний Батько, ти – Бог, який спокутує і рятує Свій народ. Коли мені стає соромно, допоможи мені поглянути на тебе. Ви сказали, що залагодити це питання – хоча мої гріхи як багрянець, вони будуть білі, як сніг, хоча вони червоні як малинові, вони будуть як шерсть.

Нагадай мені, що я був очищений Тобою, прокляття гріха більше не діє на мене. Хоча я спотикаюся, ви все одно прощаєте. Нехай моє життя буде наповнена тобі хвалою. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Молитва про прощення мого гріха

Могутній Бог, немає такого бога, як ти. Ви прощаєте гріхи та прощаєте проступки вашого народу. Ви не будете злитися вічно, але з радістю виявите милосердя. Ти знову пошкодуєш наді мною.

Ти зневажаєш мої гріхи ногами твоїми та всі мої беззаконня кинеш в глибини моря. Я не заслуговую твоєї любові, але ти віддаєш її даром своєї милості. Можу я знайти спокій, вільний від звинувачень і осуду, у ваших руках. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею