Молитви, що дають стійкість і наполегливість у важкі часи життя. Читайте з вірою в серці!

Author name 17 Грудня 2020 в 16:12

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господи, Ви, однак, пообіцяли нам успіх свого часу, якщо ми будемо наполегливі в досягненні спільної мети й продовжимо добиватися поставлених цілей. Підбадьорте нас цією істиною.

Наполегливість в моєї робочої молитви

Батько, Ти відновлюєш і зміцнюєш нас після того, як ми переживаємо страждання. Ви відновлюєте нас після наших негараздів. Хоча ми переживаємо труднощі та багато разів відчуваємо себе переможеними, ми впевнені у Вашій люблячої турботи. За Твоєї милості ми можемо перемогти, якщо будемо наполегливі. Допоможіть мені твердо тримати все це в пам’яті, коли я займаюся повсякденною роботою.

Тримайте мене сильним і наполегливим, коли я виконую свої обов’язки та зобов’язання. Підбадьорте мене, коли я втомився. Так збережу я непохитну рішучість переслідувати свої цілі в житті. Амінь.

Молитва про стійкість-12

Терпляче-наполеглива молитва
Бог-Творець, всі ми – справа Твоєї руки. Ти наш Поттер, а ми глина. Ви бажаєте, щоб ми стали кращою версією самих себе. Через життєві труднощі Ви повільно і точно формуєте нас.

Допоможіть нам терпляче переносити негаразди та стійко переносити випробування, знаючи, що в цих стражданнях Ви працюєте, щоб створити Свій шедевр. Навчи нас бути спокійними та терплячими перед обличчям незгод і, подібно глині, охоче і довірливо підкорятися Руці Гончара. Амінь.

 ""

Молитва про стійкість-13

Молитва про силу Божу стійкості
Бог надії, Ти Всемогутній Бог. Твоя Сила верховна, і Тобі немає рівних. Ми дякуємо Тобі за те, що Ти люб’язно надав нам привілей отримати силу згідно Твоєї славної мощі. Будь ласка, дайте нам досить сил, щоб винести життєві негаразди, щоб у нас не виникло спокуси здатися.

Наповніть нас мужністю і впевненістю, щоб ми могли бути терпляче спокійними в розпал лиха і не впадати у відчай і безнадія. З безмірною радістю ми дякуємо Твою люблячу силу і світ, який вона приносить. Амінь.

Молитва про стійкість-14

Підтримується молитвою про успіх, обіцяної Богом
Батько, Ти милостиво даруєш нам можливості в житті та щедро винагороджує тих з нас, хто підходить до цих випадків. Але ми знаємо, що іноді життєві проблеми можуть бути величезними. Час від часу вони можуть деморалізувати, виснажуючи нашу енергію і послаблюючи наш дух.

Ви, однак, пообіцяли нам успіх свого часу, якщо ми будемо наполегливі в досягненні спільної мети й продовжимо добиватися поставлених цілей. Підбадьорте нас цією істиною, щоб ми не втомилися, знаючи напевно, що наші зусилля принесуть плоди. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею