4 кращих молитов для керівництва при прийнятті рішень. Приймайте правильні рішення в життя

Author name 18 Грудня 2020 в 12:12

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господи, нехай Твоє слово оживає в мені. Дозвольте мені наповнитися любов’ю і силою, щоб я міг приймати сміливі рішення.

Правильне керівництво в житті вимагає підпорядкування волі Господа і Його проникливості в вашому житті. Ці молитви про керівництво в прийнятті рішень додадуть вам підбадьорення і допоможуть зосередитися.

Молитва мудрості

Батько Бог, у твоєму слові сказано, що якщо комусь бракує мудрості, нехай просять, і ти їм щедро даси. Я збираюся прийняти важливе рішення у своєму житті, але я не знаю, як це зробити, Батько Бог. Я прийшов до вас сьогодні, щоб попросити мудрості.

Веди мене тим шляхом, яким я повинен йти, щоб я міг прославити Твоє святе ім’я. В ім’я могутнього Ісуса. Амінь.

Молитва про подолання страху і занепокоєння

Дорогий Господь, моє серце повно тривог. Я не знаю, як розв’язувати цю проблему. Рішення, яке я прийму сьогодні, вплине на мою сім’ю і друзів. Я боюся зазнати невдачі та присоромити своїх близьких. Але в вашому слові сказано, що ви дали нам духа страху, а сили, любові та здорового розуму.

Нехай твоє слово оживає в мені. Дозвольте мені наповнитися любов’ю і силою, щоб я міг приймати сміливі рішення. Я молюся в ім’я Ісуса. Амінь.

 ""

Молитва терпіння

Небесний Отець, видали з мене все, що змушує мене приймати необдумані рішення. Дай мені терпіння приймати великі та маленькі рішення в різних сферах мого життя. Наповни мене божественною силою, щоб я завжди міг слідувати за тобою.

Можу я піти по шляху, який ви мені вказуєте, навіть якщо він здається довгим. Господи, пригальмуй мене, коли я поспішаю, і навчи мене спокійно приймати рішення. В ім’я Ісуса я молюся і вірю. Амінь.

Ваша воля, а не моя – молитва

Люблячий Батько, тільки ти знаєш мій кінець з самого початку. Ніщо з того, що я роблю або кажу, що не застає вас зненацька. Ви знаєте, що у мене на серці, добре чи погане. Все навколо мене вважають за краще діяти на власний розсуд, і мені теж дуже хочеться вчинити так. Але Батько Боже, я хочу, щоб твоя воля здійснилася в моєму житті.

Якщо ти не хочеш, щоб я пішов цим шляхом, тоді Батько, дай мені божественну силу прийняти тебе і слідувати твоєму прикладу. Нехай кожне моє рішення буде вам приємно. В ім’я Ісуса я вірю і молюся. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею