Молитви для руйнування перешкод на повсякденному шляху. Читайте душевно і з вірою в серці!

Author name 21 Грудня 2020 в 19:12

Поділитися статтею

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Господи, ваша любов дивна і ніколи не вичерпується, я прошу вас вилити її в моє життя. Зруйнуй всі перешкоди на моєму шляху.

Переможна молитва

Могутній Батько, спасибі, що ти мій камінь. Ви Бог примирення. Коли я перебуваю в ситуації та не бачу рішення, нагадайте мені, що ніщо не виходить за рамки вашої примирної сили. Дозвольте мені дізнатися вашу прихильність і знайти підтримку, що ви ніколи мене не відпустите.

На хресті Ісус здобув остаточну перемогу над сатаною, гріхом і смертю. Так буду я жити у свободі, яку набули завдяки цій перемозі. Коли я стикаюся з невдачами, я прошу вас перетворити невдачу в тріумф, а біль в похвалу. Амінь.

 ""

Молитва воюй за мене

Господь мій Бог, твоя сила перебуває в усіх поколіннях. У труднощах, з якими я стикаюся, можу я знати, що ви йдете попереду мене і воюєте за мене. Дозволь мені відпочити в тобі, поки ти борешся в моїх битвах. Подібно до того, як Давид переміг Голіафа, я закликаю вас подолати гігантські перешкоди в моєму житті.

Ви – міцний фундамент, на якому я будую своє життя, захищаєте мене від прийдешніх штормів. Тепер вам, хто може зробити набагато більше, ніж все, про що я прошу, будьте слава у всіх поколіннях. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Молитва суверенного Отця

Небесний Батько, я дякую Тобі за те, що через кров Ісуса всі мої гріхи були прощені. Тому я можу молитися вам з упевненістю, що ви почуєте мене і виступите в мій захист. Зруйнуй всі перешкоди на шляху, який ти для мене намітив.

Ваша любов дивна і ніколи не вичерпується, я прошу вас вилити її в моє життя. Твої шляхи недосліджені, Господь, дозволь мені повірити, що ти посилаєш мої кроки, і твоя сила – все, що мені потрібно. Тобі, Суверенний Батько, вся слава. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею