23 грудня День Ангела у Ангеліни. Дізнайтеся значення імені і характер тієї, хто цим ім’ям названо

Author name 22 Грудня 2020 в 18:12

Поділитися статтею

З Днем ангела!
З Днем ангела!

Дівчата, яких назвали цим ім’ям люблять командувати та завжди стоять на своєму і ні з ким не погоджуються. Поступатися іншим людям вони не звикли.

Ім’я Ангеліна виникло від латинського імені Ангелус, яким називали чоловіків. Перекладається це слово “Ангелос” з грецької мови як: “вісник, ангел”.

Аналогічними назвами Ангеліни вважаються Анжеліна – називають в Португалії, Анджеліна – називають в Італії, Анхеліна – називають в Іспанії, Анжеліна – називають у Франції, Енджеліна – називають у Франції, Анделіна – називають в Чехії. А все решта європейських країн вживають – Ангеліна.

Якщо когось називають Анжеліна, це варіант зменшувального імені з пестливою відміною. Імена Аліна, Ніна і Ліна – це незалежні та самостійні імена.

У православ’ї згадується преподобна Ангеліна Сербська (Бранкович). Шанують її 12 вересня і 23 грудня. За католицької Ангеліни звуть Анжелікою.

 "" Дівчата, яких назвали цим ім’ям люблять командувати та завжди стоять на своєму і ні з ким не погоджуються. Поступатися іншим людям вони не звикли. Ангеліна може стати дратівливою в один момент, навіть без причини. Те, що її дратує, може бути банальною дрібницею.

У школі вона вчиться не хоче і до предметів у неї ньому наснаги. Вчаться дівчата з таким ім’ям неохоче. Вона вважає себе самостійною дівчиною і буде розраховувати тільки на себе.

Дівчата з цим ім’ям вважають, що вони можуть самостійно себе виховати та розвивати себе за своїм планом. До того ж вона не буде чекати ні від кого, щоб її підтримали або допомогли, бо звикла розраховувати на себе.

Ангеліна не любить бути активною. По гостях вона також не любить ходити, хоча вона сама гостинна людина і гості часто бувають у неї вдома.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею