3 потужних молитов про фінансову стабільність, які поліпшать ваше життя. Читайте з вірою в серці!

Author name 22 Грудня 2020 в 23:12

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Бог Всевишній, я тут перед Тобою, прошу твого милостивого благословення. Бережи мою віру у Твоє провидіння, знаючи, що Ти ніколи не залишиш мене.

Ось 3 найсильніших молитов про фінансову стабільність. У повідомлення включені друковані зображення молитов, які можна використовувати або поділитися.

Молитва про віру

Бог Всевишній, я тут перед Тобою, прошу твого милостивого благословення. Бережи мою віру у Твоє провидіння, знаючи, що Ти ніколи не залишиш мене. Я не прошу розкішного життя. Замість цього я просто молюся, щоб у мене було достатньо, щоб жити в повсякденному житті.

Твоє слово говорить, що мені не слід турбуватися, тому я тримаюся за свою віру і за Твої обіцянки, що твоє достаток буде висловлено на мене все моє життя. Ви знаєте, що мені потрібно, і я сподіваюся, що я це отримаю. Амінь.

 ""

Молитва про фінансову стабільність-1

Будь моєю світлою молитвою
Суверенний Господь, зараз я стурбований усіма своїми проблемами через мою фінансової нестабільності. Все, що я бачу зараз, – це тьма і нескінченні дороги. Будь ласка, будь моїм світлом і будь моїм провідником, поки я спотикаюся на цьому шляху. Хоча я борюся, я знаю, що Твій світ осяє моє життя і врешті-решт благословить мене фінансовою допомогою, в якій я потребую.

Я з нетерпінням чекаю того дня, коли мені не потрібно буде турбуватися про гроші, знаючи, що Ти, мій постачальник послуг, кожен день мого життя поруч зі мною. Амінь.

Молитва про фінансову стабільність-2

Надсилайте мої рішення Молитва
Святіший, я молюся про фінансові труднощі, які зараз відчуваю. Ти моє єдине джерело надії та сили, і тепер я міцніше тримаюся за Тебе. Я не знаю, як в поодинці вийти з цієї ситуації, але з Тобою я знаю все і все можливо.

Керувати своїми рішеннями, щоб я міг поліпшити себе і свій поточний статус. Будь ласка, дайте мені правильне мислення, щоб я зміг знайти фінансовий прорив якомога швидше. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею