3 сильних молитов про прощення гріхів і інших людей. Читайте душевно і з вірою в серці!

Author name 28 Січня 2021 в 18:01

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Христос хоче, щоб ми прощали один одному наші гріхи та демонстрували благодать, яку Бог так щедро обдарував нас.

Як християни, ми покликані більше схожим на Христа. Сам Ісус пожертвував своїм життям на хресті, щоб пробачити всьому людству його гріхи. Христос хоче, щоб ми прощали один одному наші гріхи та демонстрували благодать, яку Бог так щедро обдарував нас.

Ці потужні молитви про прощення гріхів і інших допоможуть заспокоїти ваше серце.

Молитва про прощення мого гріха

Люблячий Батько, спасибі тобі за те, що ти простив мені гріх на хресті. Ви обіцяли, що мої провини будуть усунені до сходу від заходу. Розмірковуючи над тим, як мені не вдалося вчинити правильно, я приходжу до вас з покаянням і вірою, вірячи, що всі мої гріхи були змиті кров’ю Ісуса. Дай мені впевненість, що я наділений у твою праведність і що я невинний перед тобою. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

 ""

Молитва про спокуту і милосердя

Господь, дякую Тобі за те, твоє вірне виконання всіх своїх обіцянок. У твоєму слові сказано, що в Ісусі я маю спокутування через Його кров, прощення гріхів відповідно до багатства твоєї благодаті.

Спасибі, що всі мої гріхи прощені, і всі мої помилки викуплені. Нагадай мені, що ти нова щоранку, і навчи мене покладатися на цю милість. Хоча мій гріх і сором глибокі, твоя благодать набагато глибше. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Прикута до хреста молитва

Могутній Бог, спасибі тобі, що ти ніколи не залишиш мене і не покинеш мене. Я згрішив проти тебе і проти інших. Ви обіцяли, що, якщо я сповідую свій гріх, ви будете вірні пробачити мій гріх і очистити мене від усякої неправди. Спасибі за те, що я завжди можу розраховувати на те, що ви виконаєте те, що обіцяли.

Спасибі, що весь мій гріх був прибитий до хреста разом з Ісусом, і мені більше не потрібно нести його. Почуй мою молитву про прощення сьогодні, Господь, і дай мені можливість жити для Тебе. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею