Молитви про благодать і милосердя. Читайте душевно і з вірою в серці!

Author name 10 Лютого 2021 в 15:02

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господи, Ви перетворюєте трагедію в перемогу, а біль в похвалу. Я радію Твоєї ніжної ласки.

Молитва про благодать

Господь Ісус Христос, дякую Тобі за те, що, хоча я відійшов від тебе, ти переслідував мене. Ти залишив багатства небесні, щоб шукати мене. Ви заплатили ціну, яку заслужив мій гріх. По твоїй крові у мене є спокутування і порятунок. Ти помер замість мене, і я приймаю твою праведність. У вашому воскресіння я отримую оновлене життя тільки через благодать і благодать.

Розбуди мою сплячу душу. Освіти моє серце своїм світлом любові. Допоможіть мені брати участь в перегонах, вірячи в вас. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

 ""

Молитва безжальної любові

Чудовий Бог, ти сповнений сили та слави, але я можу наблизитися до тебе завдяки твоєму прощення і благодать. Ти той, хто тримає небеса і командує зірками, але ти протягуєш руку, щоб благословити мене своєю невблаганною любов’ю.

Дякую вам за те, що я дитя вашого обіцянки, я люблений, я отримав вашу вічну доброту і був прощений через жертовну кров Ісуса. Ви перетворюєте трагедію в перемогу, а біль в похвалу. Я радію твоєї ніжної милості. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Молитва про глибини милосердя

Господь Ісус Христос, дякую Тобі, бо ти завжди добрий до мене. Ти завжди дієш в моїх інтересах. Я шкодую про ті часи, коли я збивався зі шляху, забуваючи про вашої милості та ганяючись за швидкоплинними задоволеннями світу. Нагадай мені ще раз про глибину твоєї милості. Твоя смерть перемогла мій гріх.

Ви надали мені можливість знову прийняти мене у свою сім’ю, коли я поневірявся. Наповни моє серце моєї любов’ю і наповни моє око своєю славою, щоб я міг жити радісним життям послуху тобі. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею