Молитви, які допоможуть вам справитися з труднощами в житті. Читайте з вірою в серці

Господи – Спаситель! Бо в цей день буде здійснено спокутування мене, щоб очистити мене. Я проголошую, що буду чистий від всіх своїх гріхів перед Тобою, Батьком Вічним. Ти послав Твого єдинородного Сина, щоб через Нього я не загинув, але був врятований обмиванням моїх гріхів кров’ю Ісуса Христа.

Я не гідний цього, але я дякую Тобі за те, що Ти дозволив Ісусові бути моїм захисником і проявив до мене велику благодать. Амінь.
Левіт 16:30

Господи, ти моє притулок. Ти захистиш мене від бід і оточили піснями звільнення. Спасибі, що очистили мене, щоб я міг бути позбавлений і захищений Тобою.

Дякую Тобі за те, що ти для мене охорона та сила, постійна допомога в біді Я дивлюся на Тебе у важкі часи, тому що я знаю, що немає кращого захисника, і немає нікого, хто стоїть непереможним, як Ти, Єгова-Ніссі. Батько, Ти царюєш в перемозі! Амінь.
Псалом 32: 7 і Псалом 46: 1

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Святіший Отець, я молю про Твій божественний захист, нехай це буде очевидно у всіх сферах мого життя. Я заявляю, що ніяка зброя, створене проти мене, не буде успішним, і я спростую усякий язик, який звинувачує мене.

Це спадщина Твого слуги, і це моє виправдання від Тебе. Заздалегідь дякую Тобі за те, що я не постраждаю від ворога, який нишпорить навколо, як рикаючий лев, шукаючи, кого він може вбити або знищити. Амінь.
Ісайя 54:17 і 1 Петра 5: 8

Після весілля з чоловіком почав нове життя: учасник Холостячки-2 Хветкевич наважився на те, чого боявся раніше

Відомий український бізнесмен та учасник "Холостячки-2" показав, на що наважився після весілля зі своїм коханим. Андрій Хветкевич кардинально змінив імідж

Катя Полтавська заявила, що коли гуляє Остапчук, усім іншим заборонено виходити на двір: елітарність зашкалює

Молода дружина телеведучого Володимира Остапчука показала, як вони гуляють і займаються спортом на території свого житлового комплексу. В Мережі помітили, що коли зірка на вулиці, інших жильців поруч немає.

Одинаки українського шоу-бізнесу: Андрій Данилко, Леся Нікітюк та інші зірки, які ніколи не були в шлюбі

Часто буває, що саме відомі і популярні люди, які мають тисячі прихильників, не можуть знайти свою другу половинку. Серед представників українського шоу-бізнесу теж є багато одинаків.

Натуральна вікова краса: 66-річна Наталія Сумська показала себе без макіяжу і вразила публіку – розкішна жінка

Наталія Сумська – відома українська акторка театру і кіно, яку обожнюють мільйони українців. Жінці вже давно за 60 та її досі вважають однією з найкрасивіших артисток України.

Розсипчасте тісто і ароматна начинка. Розгружаємо морозилку до літа і готуємо смачнющий ягідний пиріг

Розгружаю морозилку до літа: готую смачнющий полуничний пиріг з розсипчастим тістом і заливкою

44-річна Оля Полякова вперше заговорила про усиновлення дитини: “Треба змінювати відношення до цього”

Українська співачка Оля Полякова вважає, що українцям потрібно змінювати відношення до процесу усиновлення дітей. Адже після війни дітей-сиріт буде набагато більше ніж раніше і всі вони заслуговують батьківського тепла.

Арсен Мірзоян розповів, як Антона Лірника здивувала позиція Андрія Молочного: “Тоді все повспливало”

Відомий український співак Арсен Мірзоян особисто знайомий з Антоном Лірником і Андрієм Молочним. Він розповів, як спливла їх позиція і де вони зараз.

Схожі статті

Ось важлива молитва, яку промовляють у Світлу седмицю: церковні традиції тижня після Великодня

Після свята Великодня настає Світла седмиця або Світлий тиждень. В ці дні треба молитися та просити про здоров'я, благословіння і мир на землі.

Привітання з Благовіщенням 2023: картинки та музичні відкритки з гарними побажаннями українською

Сьогодні, 7 квітня, православні українці східного обряду відзначають велике свято Благовіщення. Картинка-привітання з побажанням для ваших рідних буде гарним початком дня.

Які три речі потрібно викинути з дому 6 квітня у переддень Благовіщення Пресвятої Богородиці: церковні правила

Благовіщення Пресвятої Богородиці 7 квітня - це одне з найважливіших християнських свят. В переддень Благовіщення 6 квітня треба дотриматись певних правил, щоб наступний рік був в злагоді.

Яблучний Спас і Преображення Господнє: найсильніша молитва на церковне свято 19 серпня про мир та здоров’я

На дату 19 серпня випадає Преображення Господнє. У народі це церковне свято називають Яблучним Спасом. Про що ж молитися у такий світлий день?