Дієві молитви про Божественної захисту. Читайте з вірою в серці

Author name 2 Березня 2021 в 16:03

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Небесний Отець, Ти мій захист, бо Ти дав мені щит твого порятуну, Твоя правиця тримала мене, Твоя м’якість зробила мене великим.

Святіший Отець, я молю про Твій божественний захист, нехай це буде очевидно у всіх сферах мого життя. Я заявляю, що ніяка зброя, створене проти мене, не буде успішним, і я спростую усякий язик, який звинувачує мене.

Це спадщина Твого слуги, і це моє виправдання від Тебе. Заздалегідь дякую Тобі за гарантію того, що противник, який нишпорить навколо, як ревучий лев, шукає того, кого він може вбити або знищити, не заподіє мені шкоди. Амінь.
Ісая 54:17 і 1 Петра 5: 8

Небесний Отець, Ти мій захист, бо Ти дав мені щит твого рятування, Твоя права рука тримала мене, Твоя м’якість зробила мене великим. Ви розширили шлях піді мною, щоб мої ноги не спали! Господи, Ти навіть впораєшся з моїми ворогами. Я переслідував своїх ворогів і наздогнав їх і я не повернув назад, поки вони не були знищені.

Ви стежите за тим, щоб жоден план (або намір людини) заподіяти мені шкоди не здійснився. Амінь.
Псалом 18:35

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Вічний Бог, я возвеличуваю Твоє Ім’я, бо Ти мій Великий Захисник і Ти Непереможний Переможець! Твоє слово говорить мені, що Ти будеш битися за мене; Мені потрібно тільки бути спокійним.

Як це дивно, що Ти дозволяєш мені не рухатися під час битви? Як чудово, що Ти дозволяєш мені сісти, поки Ти йдеш попереду мене, і дозволяєш мені здобути перемогу тут, на землі! Амінь.
результат 14:14

Прекрасна, все творіння схиляється перед Твоїм великим ім’ям. Я схиляюся перед Тобою, Господь, тому що навіть коли я старію, навіть коли у мене з’являється сиве волосся, Ти мій Бог, Ти Той, хто підтримає мене.

Ти створив мене і понесеш мене, ти підтримаєш мене і врятуєш мене завдяки своїй природі. Через Тебе я врятований, очищений і захищений, я дякую Тобі за те, хто ти є. Амінь.
Ісая 46: 4

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею