Молитви, які допомагають у важких ситуаціях. Читайте з вірою в серці!

Author name 4 Березня 2021 в 12:03

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господи, чи можу я бути вільним від страху, тому що ти завжди поруч зі мною. Почуй мене, коли я кличу до Тебе,

Славна світла молитва

Господь Ісус Христос, Ти ім’я вищий від усякого іншого імені. При твоєму імені кожне коліно схилиться, і кожен язик визнає, що ти – Господь усього. Якщо ти за мене, хто проти мене? Коли я відчуваю конфлікт і замішання, захистіть мене від неприємностей і допоможіть мені знайти спокій.

Ти той, хто може високо підняти мою голову. Будь ласка, допоможи мені пройти крізь темряву до твого славного світла. Дай мені мудрість в моїх рішеннях і направ мої кроки сьогодні через Ісуса Христа, нашого Господа. Амінь.

Молитва про присутність Бога

Могутній Бог, немає межі твоїй силі та немає межі твоєї любові. Я молюся про захист з великою впевненістю в вашому характері та вашій роботі від імені вашого народу. Ніщо не може стримувати або утримувати вас. Ніхто не може перешкодити вашим цілям і вашим планам.

Бережи мене в безпеці у Твоїй присутності, Господь, все дні мого життя. Чи можу я бути вільним від страху, тому що ти завжди поруч зі мною. Почуй мене, коли я кличу до Тебе, Господь, і дай мені відповідь сьогодні. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Зміцни мене молитва

Вічний, люблячий Бог, дякую Тобі за невичерпні благодать і милість. У вашому слові сказано, що, хоча у праведників може бути багато страждань, ви позбавите свій народ через все. Захисти моє серце від твого шляху. Захисти мій розум від непотрібних думок.

Захисти мій рот від образливих слів. Захищайте мої дії, щоб я вірно служив вам у всьому, що роблю. Зміцни мене в важкі часи. Неси мене, коли я не можу йти далі. Допоможіть мені щиро довіритися вам. Через Ісуса Христа, нашого Господа. Амінь.

Перемагає молитва

Небесний Батько, дякую Тобі за те, що ти зробив мене, і ти знаєш мене краще, ніж я сам. Я не натрапляю на труднощі, які не були б вам відомі або зрозумілі. Ти обіцяв пожвавити мене, коли я буду в біді, врятувати мене від моїх ворогів і протягнути свою могутню руку, щоб захистити мене.

Допоможіть мені повірити в ваші обіцянки всім серцем, усім розумом, всією душею і всією своєю силою. Заміни мій страх вірою. Допоможи мені жити в істині, що завдяки тобі я більше, ніж переможець. Через Ісуса Христа, нашого Господа. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею