Молитви до Господа про укриття від бід. Читайте душевно і з вірою в серці

Author name 7 Квітня 2021 в 08:04

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господи, моя сила виходить зі знання, що Ти зі мною, і Ти відхиляєш всі ворожі стріли, послані в мою сторону.

Молитва про панування

Ісус, мій Спаситель, я вспокоював себе у Твоїй присутності, тому що Ти гідний. Ти гідний всього мого похвали, тому що ти дав мені можливість називатися дитиною Богом.

Вибачте мені за те, що я ставлю себе вище Тебе. Прийди та займи Своє законне місце на троні моєму житті. Дай мені надію і радість, коли я живу своїм життям, віддаючись Твоєї світлості. Амінь.

Молитва про укриття

Господи, мій щит, вороги атакують з усіх боків, і я використав усі свої сили. Тільки ти мій Щит і Захисник, тому я кличу до Тебе про допомогу. Я стою за своїм щитом віри, прагнучи закріпитися, тому що Ти мій щит.

Моя сила виходить зі знання, що Ти зі мною, і Ти відхиляєш всі ворожі стріли, послані в мою сторону. Спасибі, Господи Ісусе! Амінь.

 "В "
Так, по вірі вам буде

Молитва за долину

Бог Світла, написав псалмоспівань, хоча я йду через долину тіні смертної, я не буду боятися злого, бо Ти зі мною. Спасибі, що пройшли зі мною по кожній долині, через яку я пройшов.

Я молюся, крокуючи по цій долині, щоб Ти знову став моїм Світлом у темряві. Спасибі за те, що Ваша присутність є постійним джерелом підтримки. Амінь.

Молитва про кохання

Повелитель Незмінною Любові, не підведи мене зараз! Я приходжу до Тебе, обтяжений життєвими негараздами. З того часу, як я почав свої відносини з Тобою, Твоя любов надихала мене. Це був компас, який повернув мене до Тебе, коли я відхилився від Твого шляху.

Твоя любов викликала мене з багатьох ям. Я прошу, щоб Ти знову огорнув мене цим, бо Ти підбадьорював мене і тримаєш мене поруч. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею