Молитви, які допомагають прийняти правильні рішення. Читайте з вірою в серці

Author name 14 Квітня 2021 в 09:04

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Батьку, допоможи мені бути виборчим і ніколи не імпульсивним. Розвивайте в мені обережний і терплячий характер

Молитва про правильні рішення

Боже, дай мені сьогодні розрізнення. Загостри мої почуття, щоб я міг тверезо міркувати у своєму житті. Допоможіть мені побачити та правильно оцінити позитивні та негативні сторони кожної ситуації, можливості та рішення, з якими я стикаюся. Надсилайте мене, коли я роблю вибір. Допоможіть мені відмовитися від того, що неправильно і марно, і допоможіть мені домогтися того, що принесе задоволення, зростання і плідність в моєму житті.

Батьку, допоможи мені бути виборчим і ніколи не імпульсивним. Розвивайте в мені обережний і терплячий характер, щоб я не брав необачних рішень і дій. І дайте мені сміливості скористатися всіма можливостями та цілями, які ви запланували для мого життя, і переслідувати їх. Амінь.

 "В "
Так, по вірі вам буде!

Веди мене молитва

Люблячий Батько, будь ласка, пішли свій Святий Дух, щоб вести мене. Ви сказали, що ваш Дух навчить мене всьому і приведе мене до істини. Нагадайте мені слова Ісуса, коли я сьогодні буду робити вибір. Коли мене пригнічують рішення, які стоять переді мною, будь ласка, дайте мені спокій, що перевершує всяке розуміння.

Очисть свій розум, щоб слідувати за тобою всім серцем, всією душею, всім розумом і всією своєю силою. Через Ісуса Христа, Господа нашого, амінь.

Молитва про захист

Могутній Господь, будь ласка, будь зі мною кожен день. Спостерігайте за моїми кроками та бережіть мене, коли я дію і приймаю рішення у своєму житті. Все, що я роблю, не дозволяйте мені робити неправильні кроки, мовлення і рішення, які можуть привести мене до фінансових і особистим невдачам. Тримайте мене якомога далі від брехливих людей і помилкових можливостей, які просто використовуються для того, щоб обдурити людей і відняти у них з працею зароблені гроші та навіть їх особистість.

Боже, будь ласка, захисти мене від злих людей, які полюють на хороших і корисних людей. Направляй мій шлях і направляй мене до щирих і добродушним людям. І привести мене до справедливої оплати праці та можливостей для бізнесу. Про це я молю, амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею