3 сильні молитви про звільнення. Читайте з вірою в серці

Author name 11 Червня 2021 в 09:06

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господи, будь ласка, спаси мене від наслідків того неправильного вибору, який я вже зробив. Амінь.

Що б ви не пережили, наш Бог досить великий, щоб провести вас через це. Ось 3 сильних молитви про звільнення.

Молитва про позбавлення від кризи у сфері охорони здоров’я

Боже, на якого я вірю, будь ласка, спаси мене і моїх близьких від цієї кризи суспільної охорони здоров’я, який насувається. Визволи нас від цієї смертельної чуми, поки ми перебуваємо в тіні Всемогутнього. Покрий нас Своїми пір’ям, бо Твоя вірність – наш щит і фортеця.

Нехай ця криза суспільної охорони здоров’я не наблизиться до моєї хати. Будь ласка, накажи Твоїм ангелам щодо мене охороняти мене і мою сім’ю на всіх наших шляхах. Захистіть і збережіть нас в прекрасне здоров’я. Амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Молитва про позбавлення від поганого вибору

Господь Непохитною Любові, я молю, щоб Ти визволив мене від поганого вибору. Зізнаюся, я часто приймаю необачні рішення, роблю нерозумні покупки або кидаюся в справи, не замислюючись про вартість. Прости мене, Господь, і дай мені Свою мудрість направити мене. Допоможіть мені говорити та жити обачно, обміркувати проблему, перш ніж я беру на себе зобов’язання, і не піддаватися емоціям або неправильним бажанням.

І, Господь, будь ласка, спаси мене від наслідків того неправильного вибору, який я вже зробив. Амінь.

Молитва про звільнення від залежності

Жалісливий і Милосердний Бог, з Твоєї ласки, будь ласка, звільни мене від цієї залежності, яка руйнує моє життя. Я падаю в найглибшу яму, в глибини темряви. Моя поведінка, викликане цією залежністю, призвело до того, що я втратив друзів і повагу моєї сім’ї. Я скутий і не можу втекти, поки Ти не втрутишся.

Я кидаюся у Твої руки, будь ласка, дай мені сили протистояти цій залежності та назавжди очиститися, і благослови мене довгим життям свободи. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею