Молитва про порятунок з поганої житлової ситуації. Читайте з вірою в серці

Author name 14 Червня 2021 в 08:06

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Боже, мій Притулок, спаси мене з цієї нездорової, небезпечною і деморалізаційної житлової ситуації.

Молитва про порятунок від жорстоких відносин

Господь, моє притулок, будь ласка, спаси мене від цих образливих відносин. Я наляканий, збитий з пантелику і в розпачі; будь ласка, покажіть мені вихід. Я так довго ізольований від друзів і сім’ї, що не знаю, куди звернутися. Допоможіть мені втекти швидко і безпечно і знайти безпечне місце.

Господи, будь ласка, приведи мене до допомоги, в якій я потребую, щоб відновити своє життя і не бути знову втягнутим в ці небезпечні відносини. Амінь.

Молитва про позбавлення від сигарет

Боже, сила моя, будь ласка, спаси мене від цієї нездорової та неприємної звички палити, яка шкодить не тільки моєму тілу, а й створює проблеми зі здоров’ям в моїй родині через пасивне куріння. Дай мені сили та дисципліну, щоб кинути цю залежність.

Будьте милосердні та полегшите абстинентний синдром і тягу до їжі, а також допоможіть мені не бути дратівливим або тривожним. Господи, будь зі мною особливим чином в цей час, визволи мене і поважай моє бажання не нашкодити тілу, яке Ти створив. Амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Молитва про порятунок з поганої житлової ситуації

Боже, моє Притулок, спаси мене з цієї нездорової, небезпечної та деморалізаційної житлової ситуації. Допоможіть мені упорядковувати та приведіть мене в гарне місце, доступне, зручне, приємне і безпечне, з доброзичливими та добрими сусідами. Звертайтеся зі мною по-доброму, я молю, заради Твого імені. Визволи мене Твоєї любовною відданістю і постав мене в гарне місце. Амінь.

Молитва, щоб уникнути серйозних фінансових проблем

Мій чудотворець, допоможи мені вибратися з цих важких фінансових проблем. Зізнаюся, що мій неправильний вибір і безрозсудні витрати допомогли створити проблему. Вибачте мені та витягніть мене з цього бардаку!

Дай мені мудрість і дисципліну, щоб я відповідально ставився до своїх фінансів. Зі справедливим милосердям допоможіть мені знайти прибуткову роботу, щоб я міг оплачувати свої рахунки. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею