Молитва Божественного втручання. Читайте з вірою в серці

Author name 29 Червня 2021 в 09:06

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господи, Ти підтримує мене і дає мені надію жити кожен день.

Ваша молитва доброти

Милосердний Господь, я приходжу до Тебе в молитві та покірності, смиренно шукаючи твого благовоління і милості в моєму житті. Кожен вимір моєму житті потребує дотику твоєї милостивої руки, Боже.

Ти підтримуй мене і дає мені надію жити кожен день. Я молюся, щоб твоя нев’януча милість була світлом, напрямних моє життя. Я буду жити у твоїй присутності кожен день свого життя. Амінь.

Молитва Вічної Мудрості

Христос, Спаситель, без Твоєї милості та доброти ми неповні істоти. Ми не можемо бути живі, якщо ми відокремили від вашої милості. Ми прагнемо більше дізнатися вас і ваші шляхи, тому що вони вірні та вірні.

Нехай ми покладаємося нема на власне розуміння, а на вашу вічну мудрість, яка буде вести нас по життю. Під твоїми милосердними крилами ми розійдемося від зла світу і підемо з тобою. Амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Молитва Божественного Втручання

Бог, я перед Твоєю присутністю, тому що Ти джерело любові та милосердя, коли я шукаю твого божественного втручання в моє життя. За своєю незаслуженої ласки ви послали свого єдиного сина врятувати мене від його земних страждань.

Я вірю в вашу присутність, у вашу благодать, у вашу Помазан церква, і я хочу слідувати вашим шляхом. Навчи мене любити та приймати інших так само як ти милостиво приймаєш мене. Дякую пане. Амінь.

Молитва про зелені пасовищах

Господи, ти сповнений благодаті й доброти, і ти був вірний нам, вірянам. Ми потребуємо вашої милості, кожен з нас. Нагадайте нам, що ми належимо вам і що тільки ви добрі та праведні. Наведіть нас до більш зелених пасовищах і міцно посадите нас у річок, щоб ми ніколи не пересихали.

Вибачте нам і поверніть нас до себе, допомагаючи нам прощати та інших. Нехай ми зможемо проявити милосердя до всіх, хто нас оточує. Дозвольте вашій милості та доброті відчути себе в нашому житті. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею